Facebook'ta Technopat için Yapılan Yorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dragut

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Flims, Switzerland❄
Daha fazla  
Düşünceleriniz neler?

ScreenShot_20171210115928.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanları inançlarıyla yargılayan aciz insanların eleştirisi bizi pek ilgilendirmiyor. Bu tarz kişiler çözemedikleri sorunla karşılaşınca direkt olarak bizim kapımızı çalacaklardır. Sorsan "işimi halledip çıkıyorum" der. :)

Bu sitede herkesin amacı, birbirine yardım etmektir. Biz burada din, siyaset, ırk üzerinden kimseyi eleştirmeyiz. Herkese eşit şekilde cevap verir, sorularını çözmeye çalışırız.

Bu sitede herkesin amacı, birbirine yardım etmektir. Biz burada din, siyaset, ırk üzerinden kimseyi eleştirmeyiz. Herkese eşit şekilde cevap verir, sorularını çözmeye çalışırız.
Tabii normal üyelere yapılan muamele bir başka, Recep Baltaş ve Ali Güngör'e yapılanlar bir bambaşka...

Kötü davranan herkesi şikayet edebilirsin. Recep abide soru sorsa bildiğim gibi cevaplarım. Ya da kurucu diye cevaplamak zorunda değilim.

Kötü davranan herkesi şikayet edebilirsin. Recep abide soru sorsa bildiğim gibi cevaplarım. Ya da kurucu diye cevaplamak zorunda değilim.
Recep Baltaş maleesef beni pek sevmediği için inatla cevap vermemeye karar verdi sanırım ama bu da cidden rahatsız edici. :(

Sevmemekle alakası yok. Şimdi burada soru soran herkes, Recep abiden cevap bekliyor. Biz tamam o kadar bilgili olmasak ta bizde cevaplarız. Herkes Recep abiyi etiketliyor, oda herkese dönemez. Tek soru cevaplayan da o değil. Şansın varsa sorularına denk gelir. Ayrıca kimse, kimseye cevap vermek zorunda da değil.

Recep abi bir insan sonuçta. Onunda ailesi, hayatı var. Tüm etiketleyen kişilerin sorularını cevaplamaya kalksa bilgisayardan hiç kalkmaması gerekir. Technopat düşüncelerinizi ahlak sınırları içerisinde özgürce açıklayabileceğiniz bir forumdur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı