FACEIT AC açıkken CS:GO açılmıyor

yakupcakir

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,

Konu başlığında da gördüğünüz gibi böyle bir hata ile karşı karşıyayım. FACEIT AC kapalı iken oyun sorunsuz açılıyor fakat açıkken asla tepki vermiyor. Yardımcı olur musunuz?

Merhabalar arkadaşlar,

Konu başlığında da gördüğünüz gibi böyle bir hata ile karşı karşıyayım. FACEIT AC kapalı iken oyun sorunsuz açılıyor fakat açıkken asla tepki vermiyor. Yardımcı olur musunuz?
Oyunu kısayoldan değilde Steam kütüphanesi içinden başlatmayı deneyin ve oyunun dosyalarını doğrulayın.

Zaten anti-cheati CS:GO'yu kapatıp açman gerekiyor, sıkıntılı bir durum yok yani.
@326001 her şeye oyun dosyalarını doğrula yazmayı bırakman lazım. :D
Bir daha belki sorununu falan okursun adamın.
Oyun açılmıyormuş. Nasıl sıkıntı yok? 3. parti bir şey yüklü ise (slam gibi.) kaldırıp deneyin.
Kızgın atmanızın sebebi nedir acaba?

çözümünü bulabildiniz mi lütfen acil cevaplar mısınız, yardımcı olabilir misiniz
Kardeşim soyle soyliyim ben bu hatayı ekran karti değiştiğim için aldım eski bir ekran kartı taktigimda karşıma çıktı. Ekran karti değiştiğimde sorun kalktı. Üzgünüm kesin bir çözüm yolu söyleyemem. Faceit desteğe yazmanı öneririm.

Zaten anti-cheati CS:GO'yu kapatıp açman gerekiyor, sıkıntılı bir durum yok yani.
@326001 her şeye oyun dosyalarını doğrula yazmayı bırakman lazım. :D
bir daha belki sorununu falan okursun adamın.

Dostum adam zaten diyor ki AC acıkken oyun acılmıyor. AC kapalıyken oyun catır catır acılıyor. Demek ki oyun kapalıyken AC'yi açmış ama oyunu açamamış, AC kapalıyken oyun açılmış. Umarım anlamışsındır.

Geri
Yukarı