FACEIT AC CS:GO'yu kapatıyor

Ademsh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M PRO VD-İ5 6500-GTX 750 Tİ-16GB DDR4 3200MHZ
Merhaba FACEIT'e girmek istedim ve FACEIT indirdim, sonra benden FACEIT anti cheating indirmemi istedi, indirdim açtım hesabı, girdi otomatik ve şunu yazdı "waiting for Game to launch" bekledim bekledim bir şey olmuyor, oyunu kendim açtım oyun bir siyah ekran oldu, bir ana menüye döndü tekrar siyah ekran gelip oyun tamamen kapandı, ben de AC i kapattım oyunu açtım, oyun açıldı ama AC açmaya kalktığımda "D9 çalışıyor kapatmamızı gerekiyor" uyarısı geldi ama CS:GO D9 ile çalışıyor, en sonki güncellemede hatırladığım kadar öyleydi yoksa ben mi yanlış biliyorum? Bu sorunu nasıl çözeceğim?

FACEIT AC önce, CS:GO sonra açılmalı arkadaşın da dediği gibi.

Hocam beni yanlış anlamışınız ben orada şunu demek istedim zaten "FACEIT AC'yi açıp sonra oyunu açıyorum ve bu hatayı alıyorum ama FACEIT AC kapatıp açınca oyun açılıyor" dedim

Hocam beni yanlış anlamışınız ben orada şunu demek istedim zaten "FACEIT AC'yi açıp sonra oyunu açıyorum ve bu hatayı alıyorum ama FACEIT AC kapatıp açınca oyun açılıyor" dedim
Hocam biraz alakasız olabilir ama gamepad girişini devre dışi bırakır mısınız CS:GO'da? Belki işe yarar, düşük bir ihtimal ama.

Hocam biraz alakasız olabilir ama gamepad girişini devre dışi bırakır mısınız CS:GO'da? Belki işe yarar, düşük bir ihtimal ama.

Onu yapmıştım ama olmadı yine dosyaları da tarattım yine olmadı internette böyle aynı sorun yaşayan çok insan var ama çözüm yok.

Geri
Yukarı