Faceit AC kullanmak VAC yasaklamasına neden olur mu?

Daha fazla  
Merak ettiğim bir şey var. Az önce karşıma çıktı yine "haksız yere VAC yedim"lerden bir tane. Ben bilgisayara format atıp 0 Steam hesabı açıp CS:GO'yu oynamaya başlamıştım. Sadece FACEIT'e girmiştim AC açık bir şekilde kesinlikle mm veya basit eğlence falan oynamadım. Bir de atölyede oynamıştım. Bir gün VAC ban yediniz diye bir bildirim çıktı. Biraz araştırınca zamanında böyle FACEIT yüzünden ban yiyenlerin olduğunu gördüm. FACEIT AC kullanmak VAC banı tetikleyebiliyor mu? Şu an mesela yine hesap açtım 0'dan FACEIT'e giriyorum herhangi bir sorun olmadı. VAC hata yapabiliyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz. Faceit yaklaşık 2 ay oldu galiba kullanıyorum herhangi bir vac veya diğer oyunlarda ban yeme gibi bir şey yaşamadım. Eğer hala kafanda sorular var ise en basit yolu steam destek kısmına gelip derdini anlatmak olacaktır. İyi oyunlar

Olamaz. Dünyada profesyonelce turnuvaları düzenlenen, sponsor olan bir program. "Hiçbir sebep olmadan ban yedim" diyenlere de inanmıyorum.
Bu yüzden garipsedim ben de. 0 dan açılmış bir hesap neden nasıl ban yiyebilir?
Olmaz. Faceit yaklaşık 2 ay oldu galiba kullanıyorum herhangi bir vac veya diğer oyunlarda ban yeme gibi bir şey yaşamadım. Eğer hala kafanda sorular var ise en basit yolu steam destek kısmına gelip derdini anlatmak olacaktır. İyi oyunlar
Ben VAC ın hata yapabileceğini düşünüyorum bu yüzden konuyu açtım.

Bu yüzden garipsedim ben de. 0 dan açılmış bir hesap neden nasıl ban yiyebilir?
Neden nasıl ban yiyebilir şöyle diyeyim.

Eğer SAG gibi (Steam account generator) sitelerden oluşturulmuş ise ban yiyebilir. (Kendimden biliyorum. O yüzden 1000+ steam hesabım var.

Steam açıldığı gibi çalıştırılan bir VAC Bypass var ise ve outdated, yani artık valvenin bundan haberi var ve tokat atmayı öğrenmiş ise, ban yiyebilirsiniz.

False ban yapılmış olabilir. %100 false ban denilemez. Ancak evet, false ban denilen şeyler var ve steam desteğe yazdığın zaman kaldırılıyor.
1643619070512.png

(Bana ait fotoğraf değildir.)

Başka oyunlar için kullanmış olduğunuz hile etkilemiş olabilir. Ya da VAC'ın yanlışıkla attığı banlar arasında kurban oldunuz.
2. Seçenek herhalde
Neden nasıl ban yiyebilir şöyle diyeyim.

Eğer SAG gibi (Steam account generator) sitelerden oluşturulmuş ise ban yiyebilir. (Kendimden biliyorum. O yüzden 1000+ steam hesabım var.

Steam açıldığı gibi çalıştırılan bir VAC Bypass var ise ve outdated, yani artık valvenin bundan haberi var ve tokat atmayı öğrenmiş ise, ban yiyebilirsiniz.

False ban yapılmış olabilir. %100 false ban denilemez. Ancak evet, false ban denilen şeyler var ve steam desteğe yazdığın zaman kaldırılıyor.
Eki Görüntüle 1289563
(Bana ait fotoğraf değildir.)
Ben de az önce baktım ban kalkmış. Yanlışlıkla yapmışlar

Yeni konular

Geri
Yukarı