FACEIT açıkken CS:GO siyah ekranda kalıyor

skyceptic

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'yu normal bir şekilde oynayabiliyorum. Hatta CS2 bile var. Fakat CS:GO'da FACEIT girmek istediğim zaman oyun siyah ekranda kalıyor ve arka plan sesleri duyuluyor. Fareyi hareket ettirince oyunun arkada açık olduğunu anlayabiliyorum fakat ekran siyah. Bu sadece FACEIT'e girdiğim zaman oluyor. Ne yapmam gerek? FACEIT'i silip yükledim değişen bir şey yok.

Son Windows güncellemesinden sonra bana da oldu. Güncellemeden öncesine kadar normal oynuyordum. Google'da girmediğim forum kalmadı bir türlü çözemedim. +1

CS:GO'yu normal bir şekilde oynayabiliyorum. Hatta CS2 bile var. Fakat CS:GO'da FACEIT girmek istediğim zaman oyun siyah ekranda kalıyor ve arka plan sesleri duyuluyor. Fareyi hareket ettirince oyunun arkada açık olduğunu anlayabiliyorum fakat ekran siyah. Bu sadece FACEIT'e girdiğim zaman oluyor. Ne yapmam gerek? FACEIT'i silip yükledim değişen bir şey yok.
Merhaba, Steam üzerinden CSGO'nun başlatma seçeneklerinde "-tickrate 128 +exec autoexec" vardı. Onları sildikten sonra düzeldi. Sen de cfg kullanıyorsan istersen bir dene.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı