Faceit Anti-Cheat hatası

Dostum Windows 7 kullanıp Faceit'e giren bir sürü profesyonel yayıncı biliyorum, işletim sisteminden olmaması lazım. Windows 7'de kalmak istiyosan temiz bi kurulum yap derim (bilgisayarcıdan W7 Ultimate format atmasını istemek gibi) ama eğer için rahat edecekse Windows 10 satın al.

Dostum Windows 7 kullanıp Faceit'e giren bir sürü profesyonel yayıncı biliyorum, işletim sisteminden olmaması lazım. Windows 7'de kalmak istiyosan temiz bi kurulum yap derim (bilgisayarcıdan W7 Ultimate format atmasını istemek gibi) ama eğer için rahat edecekse Windows 10 satın al.
Hocam şuan Win 10 yaptım internetten indirdim ama FPS berbat. En yakın zamanda bilgisayarcıya götürüp Win 7 Ultimate yaptıracağım. En sağlıklısı böyle gözüküyor.

Evet doğru diyosun fakat Windows 10 7'den daha fazla FPS veriyor. Bizzat CS:GO'da denedim.
SİZİN bilgisayarınız yeni mi yani oyuncu bilgisayarı mı ??, benim pc de orj 7den 10 pro ya çıkarttım ve pc çok hızlandı oyunda fps arttı acaba bilgisayarım oyuncu bilgisayarı mı oluyor böyle olunca .d ??

Geri
Yukarı