Faceit hesabı açamıyorum

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar direkt konuyu anlatacağım. Benim bir Faceit hesabım vardı ve ben bu hesapta ciddi oynamadığım için 4 Level'e kadar düşmüştüm. Ben de Faceit'e ticket atarak bu hesabı Faceit'ten kalıcı olarak kaldırttım. Yeni bir Faceit hesabı açtım ancak eski hesabımda bağlı olan ( kaldırılan hesaba bağlı olan) Steam hesabını yeni açtığım Faceit hesabına bağlayamıyorum. Bu hesap zaten bir Faceit hesabına bağlı diyor. Ne yapmalıyım?
Teşekkürler.

Arkadaşlar direkt konuyu anlatacağım. Benim bir Faceit hesabım vardı ve ben bu hesapta ciddi oynamadığım için 4 Level'e kadar düşmüştüm. Ben de Faceit'e ticket atarak bu hesabı Faceit'ten kalıcı olarak kaldırttım. Yeni bir Faceit hesabı açtım ancak eski hesabımda bağlı olan ( kaldırılan hesaba bağlı olan) Steam hesabını yeni açtığım Faceit hesabına bağlayamıyorum. Bu hesap zaten bir Faceit hesabına bağlı diyor. Ne yapmalıyım?
Teşekkürler.
Önceki hesabınıza -4 level olan- girmeyi deneyin. Olmazsa faceit'e ulaşın.

Hayır, bilgileri girdiğimde bilgilerinizle eşleşen hesap bulunamadı diyor. Sildiğim için.
Bir tane daha ticket oluşturun ve yeni açtığınız faceit hesabının steam hesabınızla manuel olarak eşleştirilmesini isteyin. Kabul edeceklerini sanmıyorum çünkü herkes 1 levele kadar düşüp böyle yapardı böyle bir imkan olsaydı.

Geri
Yukarı