Faceit kuralları nedir?

furkanharrower

Hectopat
Faceit başladım, mesela kaç maç kazanırsam level atlayacağım, belli bir sayı var mıdır? Oyunda adam atmak için veya mola almak için bir kod var mıdır yoksa oyun menüsünü mü kullanacağım? Sohbet'den adama küfür etmek veya Sohbet'e yazmamızın yasak olduğu bir şey var mı? Preimum alınır mı? Teşekkür ederim.

Buradan levelleri görebilirsin. Her maç gelen elo sayısı değişir fakat genelde 20-30 aralığında olur. Küfür etmekten rapor yersen süreli ban yiyebilirsin. Ayrıca ikinci bir hesap açmamalısın. Maçı terkettiğinde ceza alırsın. İlk roundlar bıçak ile başlar kazanan takım ct veya t side seçer.

Buradan levelleri görebilirsin. Her maç gelen elo sayısı değişir fakat genelde 20-30 aralığında olur. Küfür etmekten rapor yersen süreli ban yiyebilirsin. Ayrıca ikinci bir hesap açmamalısın. Maçı terkettiğinde ceza alırsın. İlk roundlar bıçak ile başlar kazanan takım ct veya t side seçer.
Mesela 1 levelde 1-800 arası diyor. Rank atlama olayı elomuza göre mi oluyor? Yani 800 eloyu geçtiğim zaman 2 level mi oluyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela 1 levelde 1-800 arası diyor. Rank atlama olayı elomuza göre mi oluyor? Yani 800 eloyu geçtiğim zaman 2 level mi oluyorum?
Attığım linkten gayet basit bir şekilde anlayabilirsin. Elo kazandıkça seviyen artıyor işte. Aralıkları belli. 2000 eloyu geçip 10 level olunca elon artmaya devam ediyor.

Evet.
Fakat ban yemezsin. Çünkü genelde 10 level veya üzeri olup smurf açıp 2-3 levelde çok vuranlar rapor yiyor :D.

Geçenlerde bir Faceit açtım, girdim hesaba. Steam bağlamaya çalıştım, bana bu hesap başka bir hesaba bağlı dedi. Sonra desteğe mesaj attım, Steam hesabımın bağlı olduğu hesaba girdim ama geçenlerde açtığım Faceit'e Steam hesabımı bağlamaya çalıştığım için ban yer miyim smurf diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır yemezsin. Bence uzatmaya gerek yok ben gayet basitçe anlattım. Yüksek seviyelere ulaşıp 2. bir hesap açıp o hesapla düşük seviyelerde oynarsan ban yersin. Küfür, hakaret gibi şeylerden ban yeme şansın var.

Geri
Yukarı