FACEIT oynanır mı?

Akeron

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar, insanlar FACEIT'de ne buluyor? Normal CS:GO'dan farklı rank sistemi onu gördüm, ödül de veriliyor aylık win oranıyla, başka bir şey var mı sunduğu çok ayrı?

Anti Chat bulunuyor, @wus'un dediği gibi 128 tick serverlere sahip. Rekabetçi ortamı daha geniş(daha sert bir ortam) ve hile sayısı normal CS:GO'a göre daha düşük.

Arkadaşlar, insanlar FACEIT'de ne buluyor? Normal CS:GO'dan farklı rank sistemi onu gördüm, ödül de veriliyor aylık Win oranıyla, başka bir şey var mı sunduğu çok ayrı?

Hocam o ödüller Pass sistemini alırsanız var çok fazla oynamazsanız değmez ve face it e gelişme aşamasında girmeyin gelişince girin aşırı iyi adamlar var hile 0 diyebilirim Valve gibi bir firmadan daha iyi antichatleri var şaka gibi ama gerçek ha bir de 128 tick daha hızlı mermi gidiyor falan gecikme daha az sonuç olarak tavsiye etmem yeni başlayacaksanız veya başladıysanız ben 5 k saatim var supremi gördüm fakat ben bile girince zorlanıyorum rank sistemi kötü.

Hocam o ödüller Pass sistemini alırsanız var çok fazla oynamazsanız değmez ve face it e gelişme aşamasında girmeyin gelişince girin aşırı iyi adamlar var hile 0 diyebilirim Valve gibi bir firmadan daha iyi antichatleri var şaka gibi ama gerçek ha bir de 128 tick daha hızlı mermi gidiyor falan gecikme daha az sonuç olarak tavsiye etmem yeni başlayacaksanız veya başladıysanız ben 5 k saatim var supremi gördüm fakat ben bile girince zorlanıyorum rank sistemi kötü.
MM Global = FACEIT 5 Level.

Hocam bence hiç bulaşmayın fazla artısı var ama herkes komando gibi oynuyor eğer rankınız şu an DMG altındaysa girmeyin 128tick sunucular ve daha iyi hile sistemleri var ping de düşük oluyor ödül sistemi için para vermeniz gerek ama bayağı bayağı çok oynamanız lazım hayatınız çöp oluyor resmen, değer mi sanmıyorum ama işiniz yoksa deneyin.

Geri
Yukarı