FACEIT premium alınır mı?

bakober

Centipat
Daha fazla  
Bu ayın görevi doppler gut knife veriyor o yüzden yapmak istedim çünkü bıçağım olması hayalim. Öğrenci olduğum için bir oyuna günde 5 saat ya da 4saat ayırabilir miyim bilmiyorum. Dediğim gibi öğrenciyim yine de alınır mı?

Bu ayın görevi doppler gut knife veriyor o yüzden yapmak istedim çünkü bıçağım olması hayalim. Öğrenci olduğum için bir oyuna günde 5 saat ya da 4saat ayırabilir miyim bilmiyorum. Dediğim gibi öğrenciyim yine de alınır mı?

Günde 4-5 saat ile imkansız o görevleri yapmak. 2-yeni hesap açtığınız için büyük ihtimalle smurfler olacaktır.

Yine de iyi miktar puan alabilir miyim görevlerden? Az oynasam mesela. En azından skin çekerim.

Skin çekebilirsin, her türlü verdiğin parayı yine kazanırsın da bıçak işi çok zor ben arkadaşlarımla yazın 7-24 oynayarak kazanmıştım.Sonra da denemedik zaten mentali çok yıpratıyor .

Skin çekebilirsin, her türlü verdiğin parayı yine kazanırsın da bıçak işi çok zor ben arkadaşlarımla yazın 7-24 oynayarak kazanmıştım.Sonra da denemedik zaten mentali çok yıpratıyor .
Hocam siz yazın oynamışsınız. Benim okulumda var düşününce gerçekten imkansız.

Hocam siz yazın oynamışsınız. Benim okulumda var düşününce gerçekten imkansız.

Gerçekten amacın FACEIT ile bıçak kazanmaksa şimdiden satın alın oynayın orada iyi oynadığını düşündüğünüz kişilerle arkadaş olmaya bakın yazın denersiniz şansınızı ama dedğim gibi zor iş ama aynı zamanda oyununu çok iyi geliştiriyor FACEIT.

Gerçekten amacın FACEIT ile bıçak kazanmaksa şimdiden satın alın oynayın orada iyi oynadığını düşündüğünüz kişilerle arkadaş olmaya bakın yazın denersiniz şansınızı ama dedğim gibi zor iş ama aynı zamanda oyununu çok iyi geliştiriyor FACEIT.
Hocam bir deneyeyim dedim. Beraber girdiğim adamlar çok saygılıydı. Ve zor bir maçtı normal cs maçları gibi değildi ilk defa beynimi kullandım oynarken.

Hocam bir deneyeyim dedim. Beraber girdiğim adamlar çok saygılıydı. Ve zor bir maçtı normal CS maçları gibi değildi ilk defa beynimi kullandım oynarken.

Çünkü oradaki insanların temelde 3 sebebi var. Hilelerden korunmak, para kazanmak, e sporcu olmak. Nadiren troller çıkabiliyor ki zaten reportlarsan ban yiyor.

Çünkü oradaki insanların temelde 3 sebebi var. Hilelerden korunmak, para kazanmak, e sporcu olmak. Nadiren troller çıkabiliyor ki zaten reportlarsan ban yiyor.
Alacağım ozaman. Sadece ödülleri düşünmek mantıksız olurdu. Düzenli oynayan birisi olarak avantajları var zaten premiumun.

Yeni konular

Geri
Yukarı