FACEIT Premium Ayrıcalıkları Nedir?

Görevin günü var kanka yani ayın 1'inde başlar görev 30'unda biter. Örneğin 100W'in 100K point görevin var istersen 29.gün Premium alıp 1 günde 100W'in alıp ödülü elde edebilirsin.

Kanka çok teşekkür ederim cevap için bir sorum daha var. Benim görev 60W'in al 20K point şimdi ben bir aylık Premium alsam görev bitimine 10 gün kala bu ayınkini bitirsem diğer ayınkini de kalan 20günde bitirsem bir 20K daha alabiliyor muyum?

Son düzenleme:
Denemedim ama bitirebilmen lazım.ayın 1inde görevler sıfırlanıyor.yeniden yapma şansın olur yani.bence yaparsın ama görev 60win artabilir haberin olsun.150wine 150k görevi falan gelirse zorlanırsın baya

Denemedim ama bitirebilmen lazım.ayın 1inde görevler sıfırlanıyor.yeniden yapma şansın olur yani.bence yaparsın ama görev 60win artabilir haberin olsun.150wine 150k görevi falan gelirse zorlanırsın baya
Sana bir sorum var benim şu an preimum yok ama 60 winim var preimum görevide 60 win ben şimdi preimum alsam puanı bana verir mi?Yoksa preimum aldıktan sonra mı 60 win almam lazım

premium aldıktan sonra 60 win alman lazım.birde düzeltme yapayım görevler sabitmiş değişmiyormuş hesabında hangisi açıksa o görev sürekli kalıyormuş

Yalnız burada şöyle bir şey var her hesabın görev yapıp aldığı Faceit puanı farklı ... Her hesap aynı puanı almıyor ona göre dikkat edin arkadaşlar yeni hesaplar genellikle 15 K civarında alıyor itemi normal satın almış oluyorsunuz.

Arkadaşlar uzun zamandır farklı hesaplar ile Counter-Strike global offensive oynuyorum malum hilelerden ve 64 tick serverden yukarıya gidemediği için normal sunucuları bırakmaya karar verdim. FACEIT üzerinden oyun oynamaya başladım. Şimdi bunun normal üyeliğinin ücretsiz olanın ne olduğunu anladım. Dün Premium hesap aldım sadece CS üzerine sanırım öyle aldım yani 48 TL para ödedim :)
neyse işin özü şu, bu Premium'un bana artısı nedir? Uygulama içerisinde F diye bir ibare var bunu nasıl kazanabiliyorum? Ve girdiğim arkadaşlarım Premium değil ücretsiz oynuyorlar onlarla aynı takım olarak giriyorum bu mantıklı mıdır? Sadece Premium'lar ile girsem ne değişir? Bu FACEIT Premium hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler.

Hocam bende almayı düşünüyorum da sizce hala alınır mı? Alsam kar eder miyim? Bir de bazı arkadaşlar bıçak çektim falan yazmış öyle bir durum var mı? Yani kısaca hala sağlam bir kar ettirir mi?

Geri
Yukarı