FACEIT premium görevleri çalışma mantığı nedir?

Aras Aksöz

Hectopat
Yer
Mudanya, Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Keyfi olarak CS2 mm ve CS2 FACEIT oynayan bir insanım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine FACEIT Premium alacağım. Aldığımız zaman yaptığımız görevler sayesinde kârlı ödüller elde edebiliyormuşuz. Görevlerde sadece Win görevleri bulunuyor. Şimdi asıl sorum şu, görseldeki görevlerden ilk görevleri yapmadan direkt olarak son görevi seçsek ve son görevi bitirsek, sondaki silah veya bıçak ödüllerini alabilir miyiz? Alabiliyorsak sadece son görev ile ilk görevlerin ödüllerini alabiliyor muyuz? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-18_190557552.png
    resim_2023-10-18_190557552.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 80
Görevleri sırası ile yapman gerekiyor. Son görevden başlayıp en son o ödülleri almazsın, hiçbir şey alamazsın. Adım adım küçükten büyüğe doğru gitmen gerekiyor. Kazandığın puanlar ile Faceit puan dükkanından item çekebilirsin. Tabi çoğunun fiyatı yüksek.

İlk görevi de seçsen en sondakini de seçsen ilk ödülü alırsın. Ödüller sıra ile verilir. Sonuncu için hepsini tamamlaman gerekir. Çok hayatsızca oynamak gerekir bıçak ödülü için. 235 Win %50 şans ile kazansanız 470 maç yapar ayda. Böl çarp topla çıkar günde ortalama 15 maç oynaman gerekir bu da yaklaşık 10-12 saat yapar. Bir E-spor oyuncusu mentali ister hele ki solo oynayacaksanız hiç denemeyin bile. Ha ben günde 3 win alsam şu kadar win yapar şu ödülü alırım keyfime bakarım derseniz olabilir.

Geri
Yukarı