Faceit Premium görevleri nasıl işler?

Faceit'te 4 maç attım. İlk maç 33, ikinci 22, üçüncü 15(Ark'lar vardı troll maçtı), dördüncüde 26 kill almışım. 3'ünü kaybettik takım yüzünden.
E yenilirsem Level düşerim ne olacakki? Karşıya daha kolay rakipler gelir 2-3 Level'lere düşersem sonuçta günde 10-15 maç diyorum.

Faceit görevleri saat başı para vermiyor ki :D

LE rütbesi Faceit için yetersiz değil. Ben LEM'im ve çok rahat 6-7 Lvl'lere çıktım. Sadece biraz emek gerektiriyor.

Sadece mm oynayıp da LE olan biri için yetersiz. mm rankı nova olup seviye 8-9 olan oyuncular çok. Ben kendim ile kıyasladım. Anlık rütbem G. E. Ben seviye 6'da zorlanıyorum açıkcası.

Bu arada görevler şu şekilde işliyor. Faceit sana rastgele görev veriyor. Mesela 70 win al diyor, 20K Faceit puanı veriyim diyor. 1K Faceit puanı, 1 dolar yapıyor. Ama bu görevler dediğim gibi rastgele veriliyor. 80 wine 70 dolar, 100 wine 150 dolar alan arkadaşlarım var. Eğer şanslıysan güzel bir görev verir ve 1 ayda bıçak bile alabilirsin. Benim gibi bahtı kara bir arkadaşsan, 70 wine 20 dolar verir. Ben görevden 21 dolar, lig 3.'lüğünden de 6 dolar falan kazanıp, 20 pound steam cüzdan kodu çekmiştim.
Sadece mm oynayıp da LE olan biri için yetersiz. mm rankı nova olup seviye 8-9 olan oyuncular çok. Ben kendim ile kıyasladım. Anlık rütbem G. E. Ben seviye 6'da zorlanıyorum açıkcası.
Siz smurf oyunculara denk gelmişsiniz o zaman :) Ben 7'lvle kadar çıktım. Şuan güncel olarak 6 lvlim. Ping sorunlarından dolayı 1 aydır falan Faceit kasmıyorum. MM rankım da LEM.

70 wine 20 dolar olsa bile yine zararımı karşılıyor sonuçta 59 TL veriyorum ve 20 dolar (137 TL) alıyorum.
Bu arada Faceit'te para çekme varmış direk onu denedinizmi o nasıl?
Screenshot_4.png

Bu arada Faceit'de bir topluluk var. Türk oyuncuların olduğu bir topluluk. Solo bir oyuncuysan bile ordaki lobilerden takım arkadaşı bulabilirsin. Bildiğim MM'deki lobi mantığı var. Lobinin lvl'ini belirliyebiliyorsun. Mesela 4-10 lvl diyorsun, 4 lvl aşağısı giremiyor lobiye vs.
70 wine 20 dolar olsa bile yine zararımı karşılıyor sonuçta 59 TL veriyorum ve 20 dolar (137 TL) alıyorum.
Bu arada Faceit'te para çekme varmış direk onu denedinizmi o nasıl?
Para çekme olayı yok. Steam'e cüzdan kodu olarak çekebilirsin. En azından ben öyle biliyorum. Yeni gelmiş olabilir ama. 1 aydır takip etmiyorum.

Bu arada Faceit'de bir topluluk var. Türk oyuncuların olduğu bir topluluk. Solo bir oyuncuysan bile oradaki lobilerden takım arkadaşı bulabilirsin. Bildiğim Mm'deki lobi mantığı var. Lobinin Lvl'ini belirliyebiliyorsun. Mesela 4-10 LVL diyorsun, 4 LVL aşağısı giremiyor lobiye vs.

Para çekme olayı yok. Steam'e cüzdan kodu olarak çekebilirsin. En azından ben öyle biliyorum.

Fotoğrafa bakın bir.

Yani sonuç olarak sizce almalı mıyım? İsteğim zararımı karşılayayım verdiğim 59 TL üzeri bir gelir elde edeyim sonuçta çalışmıyorum bir şey yapmıyorum Full evdeyim.

Yani sonuç olarak sizce alınır mı? İsteğim zararımı karşılayayım verdiğim 59 TL üzeri bir gelir elde edeyim sonuçta çalışmıyorum bir şey yapmıyorum Full evdeyim.

Ticari amaç için almamalısın, kendini geliştirmek için alırsın puanlarda harcadığın vaktin bir karşılığı olur.

Yani sonuç olarak sizce almalı mıyım? İsteğim zararımı karşılayayım verdiğim 59 TL üzeri bir gelir elde edeyim sonuçta çalışmıyorum bir şey yapmıyorum Full evdeyim.
Her türlü kâr ediyorsun. 60 lira verip en kötü 21 dolar alıyorsun. Ben 1 ay aldım. Eğer ligde de güzel bir sıralama edinirsen (2. 3.'lük gibi) 30 dolara yakın bir para elde edersin. AWP Hyper Beast FT falan çekebilirsin. Bence almaya değer. Madem evdesin tüm gün :D Ama benim gibi çektiğin skini bet sitesine yatırıp batma :D 30 dolardan girdim, 80 yaptım. Sonra bi anlık gaz ile 2x deneyip battım. Aman diyim he :D
Ticari amaç için almamalısın, kendini geliştirmek için alırsın puanlarda harcadığın vaktin bir karşılığı olur.
Neden ticari bir amaçla almasın ki? Eğer güzel bir görev verirse, 150 dolar gibi falan, çok güzel ticari amaçla kullanılabilir. Her ay bir bıçak çeker.

Yeni konular

Geri
Yukarı