FACEIT puan harcama

Alonly

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. FACEIT'te TF2 sayesinde (biraz da CS:GO) 185.000 puan biriktirdim. AK-47 Vulcan almayı düşünüyorum fakat onun yerine iki farklı skin alsam ileride daha kârlı çıkar mıyım? USP-s caiman ve M4A1-S Guardian ileride artar mı acaba? Aldığım silahları satıp oyun alacağım için önerileri bu doğrultuda yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 185.jpg
    185.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 206
  • 185-2.jpg
    185-2.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 205
Hocam bende FACEIT Premium alıp CS üzerinden FACEIT puanı kasıp skin alıp ByNoGame'den satıp gerçek paraya çevirmeyi düşünüyorum mantıklı olur mu?

Tavsiyem csgo yerine tf2 oynamanız yönünde olacaktır. Çünkü csgo da bir tık kanser olabilirsiniz. 😀 O kadar çabalamanıza rağmen ay sonu alacağınız puanları hesaba katmıyorum bile.

Merhaba arkadaşlar. FACEIT'te TF2 sayesinde (biraz da CS:GO) 185.000 puan biriktirdim. AK-47 Vulcan almayı düşünüyorum fakat onun yerine iki farklı skin alsam ileride daha kârlı çıkar mıyım? USP-s caiman ve M4A1-S Guardian ileride artar mı acaba? Aldığım silahları satıp oyun alacağım için önerileri bu doğrultuda yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Ben olsam M4A4-Asiimov alırdım kasalarının azlığı ve yokluğundan dolayı ileride çok artacaktır. Aynı şekilde AK47-Vulkan da alabilirsin bence. M4A1-S-Muhafız ile M4A4-Asiimov aynı koleksiyonda yer alıyor yani biri artarsa diğeri de artacak. AK47-Vulkan ile USPS-Timsah aynı koleksiyonda ikisi de nadir bir koleksiyonda ikisinin de fiyatı artacaktır. AWP-Asiimov da nadir bir koleksiyonun içinde ve garanti fiyatı artacaklar arasında. Yani seçtiğin skinlerin hepsinin fiyatı 1 sene sonra en kötü halde 1.5-2 katına çıkacak. Yani senin hangi skinin yoksa, hangisini daha çok oynamak istiyorsan onu alabilirsin hepsinin fiyatı yüksek oranda artacaktır. En çok hangisi kâr yaptırır tam olarak bilemiyorum ama maksimum aralarında 100-200 lira oynar.

Bazı kişiler Faceit'ten aldıkları silahların aylarca gelmediğini söylüyorlar. Siz aldıktan sonra haber eder misiniz? Öğrenmiş oluruz.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ben daha önce de biriktirip M4a4 Daybreak almıştım ve bir hafta içinde gelmişti. Bunu aldıktan sonra 1100 tlye sattım pazardan. Şu an fiyatı 2500 tl civarlarında ve mağazada da 350.000 puana alabiliyorsun. O yüzden bir müddet aldıklarımı satmayacağım.😀

Dosya Ekleri

• Daybreak.jpg
    Daybreak.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 138
Yorumunuz için teşekkür ederim. Ben daha önce de biriktirip M4a4 Daybreak almıştım ve bir hafta içinde gelmişti. Bunu aldıktan sonra 1100 tlye sattım pazardan. Şu an fiyatı 2500 tl civarlarında ve mağazada da 350.000 puana alabiliyorsun. O yüzden bir müddet aldıklarımı satmayacağım.😀
Teşekkürler. Faceit Premiumdan TF2 oynayarak mı kastınız bu kadar puanı? Çok zor gibi gözüküyor tebrik ederim.☺️

Teşekkür ederim. Cs ile bu kadar puanı biriktirmek zor ama tf2 de yapılabilir. Çünkü görevleri çok güzel. Ben yıllık 600 tl vermiştim. M4a4 alarak zaten kâr etmiş oldum. Vulcanı da hesaba katarsak önümüzdeki bir veya iki yıl oyuna para harcamayacağım. Kabaca bir hesap yaparsak nerdeyse bir yıl boyunca toplam 290.000 puan biriktirmişim ki premium hesabım Eylül ayında bitecek. Yani bir yılda 400.000 puan biriktirilebilir. Bütün görevleri yapsanız ayda 50.000 puan alıyorsunuz. Ben o kadar yapamıyorum. Kill görevi ve medic görevleri benim için yapılabilir.

Dosya Ekleri

• Misssions.jpg
    Misssions.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 177

Yeni konular

Geri
Yukarı