FACEIT Shop üzerinden sipariş edilen ürün gelmemesi

Morty61

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
FACEIT shop üzerinden ayın 1'inde vermiş olduğum sipariş hala gelmedi. Konu ile alakalı FACEIT'e ticket ile ulaştım fakat bana 21 gün gibi bir süre içerisinde göndereceklerini söylediler. Birkaç araştırma yaptığımda ise bazı kişilerin aylar geçmesine rağmen vermiş oldukları siparişleri alamadığını ve bununla ilgili çeşitli şikayet sitelerine ve forumlara yazdıklarını da gördüm. Son zamanlarda sizin de başınıza geldi mi? Ve bakıldığı zaman 21 gün bir takas isteği için çok uzun bir süre.

Herhangi bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Faceit üzerinden sipariş vermiş olduğum tüm ürünler tarafıma sorunsuz bir şekilde ulaştı. Sizin siparişiniz de gerek 1 hafta gerek 2 hafta sonra, süresi fark etmeden gelecektir. Ortalama teslimat süresini iş günü olarak düşünürsek 1-1,5 ay gibi bir sürede geliyor sanırım.

Faceit üzerinden sipariş vermiş olduğum tüm ürünler tarafıma sorunsuz bir şekilde ulaştı. Sizin siparişiniz de gerek 1 hafta gerek 2 hafta sonra, süresi fark etmeden gelecektir. Ortalama teslimat süresini iş günü olarak düşünürsek 1-1,5 ay gibi bir sürede geliyor sanırım.
Dönüşünüz için teşekkür ederim, bazı yerlerde yazılan kullanıcı yorumlarından sonra ister istemez insanın sorgulayası geldi. Umarım bir sorun olmaz :))

Dönüşünüz için teşekkür ederim, bazı yerlerde yazılan kullanıcı yorumlarından sonra ister istemez insanın sorgulayası geldi. Umarım bir sorun olmaz :))

Sorun olacağını düşünmüyorum hocam. Son sipariş tarihimi ve teslimat tarihimi kontrol ettiğimde, tarihler 6 Mayıs sipariş, 26 Mayıs teslimat olarak görüyorum.

Geri
Yukarı