Faceit takım arkadaşı arıyorum

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Faceit 3-4 LVL (+1050 elo) takım arkadaşı arıyorum. Solo girmekten bıktım, sürekli 4 olup 3'e düşüyorum. Beraber vakit geçirebileceğim biri varsa yazsın.

MM rankım LEM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Faceit 3-4 LVL (+1050 elo) takım arkadaşı arıyorum. Solo girmekten bıktım, sürekli 4 olup 3'e düşüyorum. Beraber vakit geçirebileceğim biri varsa yazsın.

MM rankım lem.

Öncelikle belirteyim ki CS:GO bağımlısı değilim. Yaşım 16 rankım nova 4, ortanın bir tık altında oynuyorum Faceit'te 3 Lvl'im. Bir insana ısınmam için onunla biraz takılmam gerek daha sonrasında alışırım zaten eğer oynamak istersen Discord'dan ekleyebilirsin.

Dc: KODESA#9924.
Steam: Steam Community :: ็KODESA

Postu açalı 5 ay olmuş. Bu süre içerisinde kendimi geliştirip 8 lvl oldum. Yaz tatili sebebiyle evimden farklı bir konumda olduğum için ping sorunlarım var. Bu sebeple birkaç aydır Faceit kasmıyorum. Konu kilitlenebilir.

Postu açalı 5 ay olmuş. Bu süre içerisinde kendimi geliştirip 8 lvl oldum. Yaz tatili sebebiyle evimden farklı bir konumda olduğum için ping sorunlarım var. Bu sebeple birkaç aydır Faceit kasmıyorum. Konu kilitlenebilir.
1300 maçım var hala 2 levelde sürünüyorum ve sorun bende değil tamamen takımda nasıl yüksledin o sorundan kurtuldun

Geri
Yukarı