FACEIT'e başlanmalı mı?

deprisee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS 2 oynuyorum seçkin puanım 13,500 civarı ama trollerden ve gelen hilelerden sıkıldım sizce FACEIT'e geçilir mi? FACEIT'e geçtiğim zaman benim gibi 0 level oyuncular ile mi eşleştirileceğim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Arkadaşlar CS 2 oynuyorum seçkin puanım 13,500 civarı ama trollerden ve gelen hilelerden sıkıldım sizce FACEIT'e geçilir mi? FACEIT'e geçtiğim zaman benim gibi 0 level oyuncular ile mi eşleştirileceğim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
İlk 3 maçına göre seviye atıyor genelde duruma göre 3-5 level arası başlarsın. Faceit iyidir sunucuları hem daha iyi hemde hile çok daha az.

Kendi seviyendeki oyuncular ile eşleşiyorsun evet.

0 levelden başlamıyorsun. FACEIT sana ilk başta 1000 elo verir. İlk 10 maç normalde gelen ve giden elonun yaklaşık 2 katı elo alır ve verirsin, seviyeni daha çabuk bulmak için. Şimdiye kadar geçmemiş olman hata bence. Maddi sıkıntın yoksa smurfler hiç denk gelmesin istiyorsan FACEIT Plus alıp super match aratabilirsin.

Geri
Yukarı