FACEIT'te mağaza stoku olmuyor mu?

• Konuyu başlatan Wetttt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 736
Ya i.

Reis anladım orasınıda ben şimdi yeni hesap açtım 20 bin veya daha üstünü vereceğini anlamak için illaki Premium'u almam gerekiyor mu yeni hesaba da? Kaç verdiğini görmek için yine yeni hesapta da 12.500 verirse bunu nasıl garantiye alacağım almadan göremeyeceksem yeni hesaba Premium almak ne kadar mantıklı direk şu anki main hesabımda kullanayım yani almadan anlayamıyorsak.

Ben dün email attım bugun cevap gelmiş çok yakında bunu dengeleyeceğiz diye bu kez çoğu sorunu düzelttik betayı halletik gibisinden.

Tam olarak ne diyordu hocam içim içimi yiyor değişecek diye görev dengeleyeceğiz ne demek ya o kadar hesap aldık tam ne diyorlar söyleyebilir misin?

Tam olarak ne diyordu hocam içim içimi yiyor değişecek diye görev dengeleyeceğiz ne demek ya o kadar hesap aldık tam ne diyorlar söyleyebilir misin?
yani beta sürümünden çıkarıp daha sabit görevler ve bonus görevler oalcakmıs sabit 12.500 ler in güncellenecekmiş ve her ay görev ödülleri değişiklik olackmıs

12.500 olanlar güncellenecek iyi hoş ama bizim görevlerimiz değişmez umarım her ay görevler random dağıtılacak sanırım anladığım kadarıyla değil mi? Yoksa sadece görevi düşük 12.500 olanların falan mı güncellenecek önceden de böyle bir şey olmuştu çok fazla görevli hesap var diye görevli hesabı olanlarının bazılarını düşürmüşlerdi düşük görevlere sonra çok fazla şikayet geri bildirim gelince herkese görevlerini geri vermişlerdi gene olmaz umarım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı