Sürprizbozan Undertale neden iyi son olmuyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirr2123

Centipat
Daha fazla  
Oyunu ilk olarak normal sonda bitirdim sonra kimseyi öldürmeden iyi sonda bitirdim ama bitiremedim yani kısaca şöyle oldu.

İyi son yapar gibi kimseyi öldürmeden gittim Asgore'a kadar ama iyi son olmadı asgore fight oldu ondan sonra flowey benimle savaşmadı onun yerine.

Herkesle arkadaş olabileceğinimi sanıyorsun?
Hala hiçbir şey anlamamışsın bu dünyada ya ölürsün ya öldürürsün dedi ve oyunu kapattı.

Oyunu sıfırlayıp tekrar iyi sonda bitirdim bu sefer ise.

Ne yapmaya çalışıyorsun.
Flowey fan kulübü falan mı açmaya çalışıyorsun çünkü papyrus çoktan bir tane açtı git ona sor dedi.

Neden iyi son olmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu ilk olarak normal sonda bitirdim sonra kimseyi öldürmeden iyi sonda bitirdim ama bitiremedim yani kısaca şöyle oldu.

İyi son yapar gibi kimseyi öldürmeden gittim Asgore'a kadar ama iyi son olmadı asgore fight oldu ondan sonra flowey benimle savaşmadı onun yerine.

Herkesle arkadaş olabileceğinimi sanıyorsun?
Hala hiçbir şey anlamamışsın bu dünyada ya ölürsün ya öldürürsün dedi ve oyunu kapattı.

Oyunu sıfırlayıp tekrar iyi sonda bitirdim bu sefer ise.

Ne yapmaya çalışıyorsun.
Flowey fan kulübü falan mı açmaya çalışıyorsun çünkü papyrus çoktan bir tane açtı git ona sor dedi.

Neden iyi son olmuyor?
Güncelleme falan mı geldi acaba?

Win+R basıp %localappdata% yaz, Undertale klasörünü bulup ne varsa sil. Normal sonu baştan yap, kafana göre birkaç kişiyi öldür. Sonra hem Asgore'u hem Flowey'i bağışla. Resetleyince Papyrus'u bağışlayıp evine git. Undyne'dan kaçtıktan sonra sıcak diyarda üstüne su dök ve evine git, mektup olayı da vardı sanırım ama onu yapmasan da olur.

Geri
Yukarı