FACEIT'te nasıl hızlıca seviye çıkılır?

DANAKILIKLI

Centipat
Yer
United States
Daha fazla  
Meslek
Kara Ambar kamyoncular derneği
Arkadaşlar uzun süredir CS:GO oynuyorum 1400 saate yakın oynama sürem var aimim, oyun bilgim iyi FACEIT 1 levele kadar düştüm nasıl hızlıca 4-5 levele çıkabilirim? Maç sonuçlarımı atabilirim 25 altı vurduğum maç yok Türk oyuncu topluluklarından bulduğum kişilerle girince de MVP oluyorum ama yine kaybediyorum.

Sabit oynadığınız bir ekip yoksa biraz sıkıntı oluyor ama kill odaklı değil kazanma odaklı bakmanız lazım oynarken. Gerekirse oyun bilginize güveniyorsanız maç içerisinde takımı yönetmeyi deneyebilirsiniz ve overpeeklerden takımca kaçınmanız gerekir. Arada yapılan ekstralar olabilir ama her round olmamalı.

Sabit oynadığınız bir ekip yoksa biraz sıkıntı oluyor ama kill odaklı değil kazanma odaklı bakmanız lazım oynarken. Gerekirse oyun bilginize güveniyorsanız maç içerisinde takımı yönetmeyi deneyebilirsiniz ve overpeeklerden takımca kaçınmanız gerekir. Arada yapılan ekstralar olabilir ama her round olmamalı.

Hocam sabit oynadığım ekip, arkadaş kimsem yok t de side açıp bombayı korurum ctde olabildiğince az peek atarım garantiye oynarım ama yine çıkamıyorum bir şekilde maç gidiyor anlamış değilim.

Geri
Yukarı