FACEIT'te neden Türk oyuncular yok?

Tamam teşekkür ederim. Peki tam olarak nasıl katılabilirim? Adım adım anlatabilir misiniz rica etsem?

FACEIT'e girin. Üstteki arama kısmına TCL yazın çıkan sonuçlarda hubs adı altındaki ilk sonuca tıklayın zaten göreceksiniz katıl diyebilirsiniz, Eternal fire için de aynı şekilde.

Buraya katılıp lobiler sekmesinden lobi oluşturabilirsin veya kurulmuş olan lobilere girebilirsin, en aktif Türk topluluklardan birisi burası.
Şu anda telefondayım linke tıkladım site boş yarın bilgisayarımdan deniyeceğim, tekrardan teşekkürler.

FACEIT'e girin. Üstteki arama kısmına TCL yazın çıkan sonuçlarda hubs adı altındaki ilk sonuca tıklayın zaten göreceksiniz katıl diyebilirsiniz, Eternal fire için de aynı şekilde.
Tamamdır çok teşekkürler. Bu konuyu da onun için açmıştım zaten. Yabancılarla dil konusunda, iletişim konusunda zorluk çektiğim için “acaba türk oyuncularla maç oynayabilir miyim” diye. Umarım oyunbozanları da denk gelmez, tekrardan teşekkürler.

Şu anda telefondayım linke tıkladım site boş yarın bilgisayarımdan deneyeceğim, tekrardan teşekkürler.

Tamamdır çok teşekkürler. Bu konuyu da onun için açmıştım zaten. Yabancılarla dil konusunda, iletişim konusunda zorluk çektiğim için “acaba Türk oyuncularla maç oynayabilir miyim” diye. Umarım oyunbozanları da denk gelmez, tekrardan teşekkürler.

Rica ederim iyi oyunlar, bu arada unutmayın her ülkenin toxicleri illaki oluyor, ama Türklerin en sevdiğim yanı yabancılar gibi baiter olmaması 👍

Rica ederim iyi oyunlar, bu arada unutmayın her ülkenin toxicleri illaki oluyor, ama türklerin en sevdiğim yanı yabancılar gibi baiter olmaması 👍

Katılıyorum. Boşuna demiyorlar “her yerin iyisi kötüsü var” diye. Sonuçta yabancıların da iyisi kötüsü var, bizlerin türklerin de iyisi kötüsü var. Sonuçta kendi insanımız ya ne kadar da bazılarından affedersiniz ihanetlik görsek de Türk Türk'ün dostudur🇹🇷❤️

Rica ederim iyi oyunlar, bu arada unutmayın her ülkenin toxicleri illaki oluyor, ama türklerin en sevdiğim yanı yabancılar gibi baiter olmaması 👍

Peki iyi akşamlar bir şey sorabilir miyim? Ben FACEIT'te yetenek seviyemi nasıl artırabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum. Boşuna demiyorlar “her yerin iyisi kötüsü var” diye. Sonuçta yabancıların da iyisi kötüsü var, bizlerin türklerin de iyisi kötüsü var. Sonuçta kendi insanımız ya ne kadar da bazılarından affedersiniz ihanetlik görsek de Türk Türk'ün dostudur🇹🇷❤️

Peki iyi akşamlar bir şey sorabilir miyim? Ben FACEIT'te yetenek seviyemi nasıl artırabilirim acaba?

Siz zaten oynadığınız müddet sizi herhangi bir lvla atayacaktır. Sizin oynayışınıza bağlı.

Geri
Yukarı