Fake numara servisi

Osefcelik41

Centipat
Yer
Kocaeli/Gölcük
Daha fazla  
Meslek
Lise Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba, çok acil SMS gönderebileceğim fake numara servisine ihtiyacım var. Globfone ve afreesms maalesef çalışmıyor. Önerdiğiniz herhangi bir fake SMS servisi var mıdır?

Arkadaşlar merhaba, çok acil SMS gönderebileceğim fake numara servisine ihtiyacım var. Globfone ve afreesms maalesef çalışmıyor. Önerdiğiniz herhangi bir fake SMS servisi var mıdır?

1 tane biliyordum. Ah kafam ah, hatırla şunu. (!) Lanet olsun. Hatırlayamıyorum. Kendim de baktığımda unuttuğum için, bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, bunu diğer konuda 5 sayfadan üzeri tartışmaya açılarak tartıştı çoğu insan arkadaş o kararı vermiş. Çocuk her zaman havuza gelip internetini sömürüyormuş. O yüzden uyarmanın mantıklı olacağını sanmıyorum ben.
Konuyu görmüştüm fakat tüm mesajlara bakmadım. Evet, uyarmak yerine şikayet daha mantıklı. Fakat engellemek gibi basit bir çözüm varken neden böyle bir yol tercih ediliyor ki?

Konuyu görmüştüm fakat tüm mesajlara bakmadım. Evet, uyarmak yerine şikayet daha mantıklı. Fakat engellemek gibi basit bir çözüm varken neden böyle bir yol tercih ediliyor ki?
Hocam konuyu dahada fazla bir yere çekmeden şunuda söyliyeyim yoksa konuyu kilitliyor moderatörlerimiz. Belki bu arkadaş uyarı yapıldıktan sonra bu şeyin bilincine girip dahada gizli bir yerden o internete erişmeye çalışabilir diye o arkadaş böyle yol seçti.

Geri
Yukarı