Fake olduğum anlaşılır mı?

mailinin ilk 1-2 ve son 1-2 harfi gösterilir uğraşırsa tabi ona yoksa diğer türlü anlaması zor

Peki bunu yapmanıza gerek var mıydı? Sorunuza gelirsek rehbere erişirim açıksa evet, anlar.

Rehber erişimi kapalıysa öğrenemez sanırım. Nedense troll için açtığım Instagram hesabım da troll yapayım derken arkadaş edinmem geldi aklıma

Açacağın hesabı telefonla açma , çünkü eğer hesabı öyle açarsan arkadaşın Instagram'a girerken hesabın şifresini unuttum deyip " Doğrulama kodunuz nereye gelsin" sorusunda telefon numarınızın son iki hanesi gözüküyor. O son iki numarayı kendi telefon rehberinde aratıp sizi bulması çok uç bir ihtimal değil. Maille açın hesabınızı. Bu şey birisini stalklarken işinize yarayabilir.

İnsanları kandırmak sence çok iyi bir şey mi? Ve evet, insanlar bir şeyleri gerek duyduğu için yapar. Kimi eğlenceye gerek duyar kimi yemek yemeye.
Eğlenceye ihtiyaç duymayı gereklilikten sayıyorsan bu arkadaşın yaptığı da gerekli bir şeydir, keyif alıyor ki yapıyor.

Eğlenceye ihtiyaç duymayı gereklilikten sayıyorsan bu arkadaşın yaptığı da gerekli bir şeydir, keyif alıyor ki yapıyor.

Kendi alıyor ama karşısı almıyor. Her neyse ben önerimi yaptım. Tercih kendisinin. İnsan kandırmak iyi bir şeu değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…