Fake olduğum anlaşılır mı?

Selam Instagram da arkadaşıma öylesine yazmak için anonim bir hesap oluşturdum rehberimde arkadaşım kayıtlı onda da ben kayıtlıyım fake hesabın bana ait olduğunu anlar mı? Veya anlayabilir mi? Anlamaması için ne yapmalıyım?
mailinin ilk 1-2 ve son 1-2 harfi gösterilir uğraşırsa tabi ona yoksa diğer türlü anlaması zor

Selam Instagram da arkadaşıma öylesine yazmak için anonim bir hesap oluşturdum rehberimde arkadaşım kayıtlı onda da ben kayıtlıyım fake hesabın bana ait olduğunu anlar mı? Veya anlayabilir mi? Anlamaması için ne yapmalıyım?

Rehber erişimi kapalıysa öğrenemez sanırım. Nedense troll için açtığım Instagram hesabım da troll yapayım derken arkadaş edinmem geldi aklıma 😀

Açacağın hesabı telefonla açma , çünkü eğer hesabı öyle açarsan arkadaşın Instagram'a girerken hesabın şifresini unuttum deyip " Doğrulama kodunuz nereye gelsin" sorusunda telefon numarınızın son iki hanesi gözüküyor. O son iki numarayı kendi telefon rehberinde aratıp sizi bulması çok uç bir ihtimal değil. Maille açın hesabınızı. Bu şey birisini stalklarken işinize yarayabilir.

Geri
Yukarı