Fakir erkek bakım seti alınır mı?

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
1633714905858.png

Bu tarz bir erkek bakım setine ihtiyacım var. Braun ve Philips'lere baktım ama epey pahalılar. Bu ürün BİM'de 199 TL'ye satılacakmış.

Kullanan var mı? İş görür mü sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığını görünce hemen geldim. Meğer fakir erkek değil "Fakir" marka erkek bakım ürünü imiş :D Olsun yine de tecrübelerimi yazayım.

Bu tür bir şeyi 2 sene önce almıştım ve 80 liraydı. Ama burun temizliği kısmı hariç diğer kafa mekanizmalarının hepsi bozuldu. Kafamın yarısı kel, yarısı saçlı, seksenli yılların fütüristik CyberPunk'çıları gibi berber aradım dışarıda. Taraklar da saç kesme kafası bozulduğu için boşta kaldı.

Saç kesimi için ayrı, burun için ayrı, sakal traşı için ayrı makineler alın. Hepsini bir halletmeye çalışınca, bendeki gibi ilk saç kesiminde makine güme gitmesin derim.

Konu başlığını görünce hemen geldim. Meğer fakir erkek değil "Fakir" marka erkek bakım ürünü imiş :D Olsun yine de tecrübelerimi yazayım.

Bu tür bir şeyi 2 sene önce almıştım ve 80 liraydı. Ama burun temizliği kısmı hariç diğer kafa mekanizmalarının hepsi bozuldu. Kafamın yarısı kel, yarısı saçlı, seksenli yılların fütüristik CyberPunk'çıları gibi berber aradım dışarıda. Taraklar da saç kesme kafası bozulduğu için boşta kaldı.

Saç kesimi için ayrı, burun için ayrı, sakal traşı için ayrı makineler alın. Hepsini bir halletmeye çalışınca, bendeki gibi ilk saç kesiminde makine güme gitmesin derim.
Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler :) Başlık gerçekten de yanlış anlaşılmaya mahal verecek şekilde olmuş :D Düzenleyemiyorum.

Sakalları jiletle alıyorum, saçı da ayda bir berber hallediyor. Elmacık kemiğinin üzeri, burun içi ve bazı vücut bölgeleri için all-in-one diye geçen bu tarz bir ürün arıyordum ama pek uzun ömürlü olmuyorlar sanırım. Biraz araştırayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı