Falcon 3060 V2 alınır mı?

HanS38

Centipat
Daha fazla  
Selam,

Normalde PC Hocası Skygate sistemini alacaktım fakat sabah uyandığımda 26K olduğunu gördüm hatta sistem linkini bırakayım.

Normalden bu sistem RX 6750 XT ile 23 bin liraydı fakat ekran kartı stoku bitmiş bu yüzden 3060 Ti 8 GB ekran kartı koymuşlar ve ekran kartına göre vs. fiyatı bayağı artmış.

Skygate:

Falcon 3060 V2 sistemini linkteki gibi özelleştirdim 2K Ultra ayarlarda güzel değerler alır mıyım?

Falcon 3060 V2:

Fiyatları berbat.
Ne yazık ki hocam yaklaşık 4-5 siteye baktım fakat fiyatlar hep bu şekilde seyrediyor normalde Skygate sistemi çok çok iyiydi linkte ki özelleştirme ile 21-23K civarı seyrediyordu faka 8GB VRAM 3060Tİ güncellemesi ile 26K gereğinden fazla pahalı.Falcon 3060 V2 biraz daha uygun ve iyi gibi sistemi yorumlarsanız sevinirim.

Hocam sizlerde Falcon 3060 V2 sistemine yorum yapabilir misiniz? Normalde Skygate karar vermiştik fakat malum fiyat ortada @xXenom - @messinicocugu

Ne yazık ki hocam yaklaşık 4-5 siteye baktım fakat fiyatlar hep bu şekilde seyrediyor normalde Skygate sistemi çok çok iyiydi linkte ki özelleştirme ile 21-23K civarı seyrediyordu faka 8GB VRAM 3060Tİ güncellemesi ile 26K gereğinden fazla pahalı.Falcon 3060 V2 biraz daha uygun ve iyi gibi sistemi yorumlarsanız sevinirim.
PSU'yu Ekran kartı ve işlemciyi özelleştirebilirsin kasa kötü ama

Hocam sizlerde Falcon 3060 V2 sistemine yorum yapabilir misiniz? Normalde Skygate karar vermiştik fakat malum fiyat ortada @xXenom - @messinicocugu

Tek tek toplanırsa kat kat daha iyisi çıkar.

Ne yazık ki hocam yaklaşık 4-5 siteye baktım fakat fiyatlar hep bu şekilde seyrediyor normalde Skygate sistemi çok çok iyiydi linkte ki özelleştirme ile 21-23K civarı seyrediyordu faka 8 GB VRAM 3060 Ti güncellemesi ile 26K gereğinden fazla pahalı. Falcon 3060 V2 biraz daha uygun ve iyi gibi sistemi yorumlarsanız sevinirim.

Bu sistemi alabilirsin özelleştirdiğim şekilde:

İşlemci 12400f, anakart Asus h610m-k, kasa darkflash yapıp alınır.

İşlemci 5600, anakart b550m-a, kasa darkflash yapıp alınır.
Bu şekilde yapabilirsin.

Attığınız sistemler için teşekkür ederim,bir de benim attığım sistem hakkımda bir yorumdan bulunursanız hani performans acısından 2K ultra ayarlar ile oynayacağım nasıl değerler alırım?

Attığınız sistemler için teşekkür ederim, bir de benim attığım sistem hakkımda bir yorumdan bulunursanız hani performans acısından 2K Ultra ayarlar ile oynayacağım nasıl değerler alırım?

Attığım sistem çok daha iyi olur hocam. 2K için 3060 yetersiz.(şu an 60FPS üstü alırsın ama 108*p odaklı bir kart 3060 1-2 sene sonra 2K da oynayamazsın.)

Attığım sistem çok daha iyi olur hocam. 2K için 3060 yetersiz.(şu an 60FPS üstü alırsın ama 108*p odaklı bir kart 3060 1-2 sene sonra 2K da oynayamazsın.)
Hocam zaten şu an fiyatlardan dolayı RTX 3060 tercihinde bulundum önümüzde ki yaz satıp üstüne ekleyerek 3070-3080 bir ekran kartına geçebilirim. Skygate sisteminde de aynı sekilde düşünüyordum bu sene RX 6750 XT ile idare eder seneye RTX 3000 serisi geçerim diye. Çünkü AMD'nin yazılımsal sorunları ve RT performansı ortada.Bu şekilde bakıldığında aynı fiyata denk geliyor zaten 2 sistemden RTX olan benim mantığıma biraz daha yattı. Zaten dediğim gibi neredeyse aynı fiyat hem RTX alarak yazılımsal sorunlar ile kafamı ağrıtmamış olurum 1-2 seneye kalmadan da ekran kartı upgrade etmis olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı