Fall Guys Free for all beta tester kayıtları başladı

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Join the Board of Beans! | Board of Beans Beta Testing Sign-Up bu siteden kayıt olup Beta'ya katılabilirsiniz. Steam seçerseniz Steam kodu verecek. Fakat Epic Games'ten almak en sağlıklı yöntemdir. Çünkü bir daha kayıt yaptıramıyorsunuz. Emailinize birkaç gün içinde kod geliyor o kodu Epic Games'e yazıp alıyorsunuz Beta'yı.
Sızdırılan bir gameplay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun vallahi arayüzünü merak ediyorum. Season 6'da gözlerim Discord light mod gibi oldu.
İyi haber: Fall Guys sunucuları orta doğuya açılıyor. Daha az ping demektir.

Son düzenleme:
Join the Board of Beans! | Board of Beans Beta Testing Sign-Up bu siteden kayıt olup Beta'ya katılabilirsiniz. Steam seçerseniz Steam kodu verecek. Fakat Epic Games'ten almak en sağlıklı yöntemdir. Çünkü bir daha kayıt yaptıramıyorsunuz. Emailinize birkaç gün içinde kod geliyor o kodu Epic Games'e yazıp alıyorsunuz Beta'yı.
Sızdırılan bir gameplay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun vallahi arayüzünü merak ediyorum. Season 6'da gözlerim Discord light mod gibi oldu.
İyi haber: Fall Guys sunucuları orta doğuya açılıyor. Daha az ping demektir.

Bu video gibi sızıntıları paylaşmayın eğer katılabilirseniz. Sonra YouTube hesabınız ban yiyebilir bu videoda birkaç gün içerisinde kaldırılacaktır.

Fall Guys'u Steam'den almıştım Epic versiyonu nasıl olacak?

Steam'den oynarsanız otomatik olarak Epic'e geçiyor güncelleme gelip.
Steam ile giriyorsunuz fakat yine Epic Games hesabıyla giriş yapıyorsunuz oyun içi arayüzde.
Hocam büyük ihtimalle reddedildiniz. Çünkü reddedilenlere cevap gelmiyor.

Hocam kabul edildim. Şu an key elimde ve oyun yükleniyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı