Fall Guys Mobile olduğunu iddia eden video

Ölü oyunu dirilteceğini sanmıyorum, bedava yapıp Hype'ı artarsa (çok düşük ihtimal) üstünde çalışır ama, Epic Games bu sonuçta.

Eğer hype olsaydı bu katman 4 veya 3 olurdu şimdiden.

1653945099845.png

Oyunu hileler basmıştı en son. Çok uzun zamandır oynamıyorum, hiç haberim yok durumunu bilmiyorum şu an. Bence bedava olunca daha fazla hile olacak. En azından, Steam'den oyuna para verip alanlara verdiğimiz parayı ateşleseler iyi olurdu.

Easy Anti-Cheat ile bayağı durdu. Fakat bedava olduğunda bilemem.

Oyunu hileler basmıştı en son. Çok uzun zamandır oynamıyorum, hiç haberim yok durumunu bilmiyorum şu an. Bence bedava olunca daha fazla hile olacak. En azından, Steam'den oyuna para verip alanlara verdiğimiz parayı ateşleseler iyi olurdu.
Ondan sonra herkes bıraktı zaten, ayakta tutmaya çaba sarfetmediler. Hızlı para alıp saldılar.

Legacy pack veriyorlar. Eski sezonlardaki her şey bu Pack'in içinde.
Oyuna girip bakacağım hile durumuna.

Ben hiç görmedim ama sizinkini bilemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer gerçekse her şey de Çin'e çıkıyor bu ne ya?
Edit: Deneme testi aşamasında olan bir oyun.

Tencent Çinli bir şirket olduğu için Çin'de çıkması normal :D.

Geri
Yukarı