Fall Guys sunucudan atıyor

YardimciAdam

Zeptopat
Daha fazla  
PS4'üm var. Fall Guys yükledim ama sunucudan atıyor. İnternet testi yaptım 680 Mbps çıktı. Sorunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende güncelledim bazen beni de sunucudan atıyor. Fall Guys da genel bir sorun var kimi indiremiyor kiminkini açmıyor. Benim bildiğim çözüm yöntemi tekrar yüklemek veya modemi tekrar başlatmak.

Bende güncelledim bazen beni de sunucudan atıyor. Fall Guys da genel bir sorun var kimi indiremiyor kiminkini açmıyor. Benim bildiğim çözüm yöntemi tekrar yüklemek veya modemi tekrar başlatmak.
Zaten ben silip tekrar yükledim ama olmadı modemi çıkarıp 5 dakka sonra tekrar taktım yine oldum cevabın için Teşekkürler

Zaten ben silip tekrar yükledim ama olmadı modemi çıkarıp 5 dakka sonra tekrar taktım yine olmadı
cevabın için Teşekkürler

Zaten ben silip tekrar yükledim ama olmadı modemi çıkarıp 5 dakka sonra tekrar taktım yine oldum cevabın için Teşekkürler

bu arada olmadı oldum yazdım yanlışlıkla

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı