Fall Guys Ücretsiz Oluyor

Şimdi desem iade edeyim artık iade edemem ama cidden oyun berbaet oldu aga Epic aldığında beridir ne güncelleme var ne bir şey Epic Games elini neye sürse batıyor (bence)
Bir de her şeyi ücretsiz yapıp hayal kırıklığına uğratıyor resmen bize enayi diyor veriyoruz 40 lirayı arada kaç ay geçiyor oyunu satın alıp batırması yetmiyormuş gibi şimdi de ücretsiz yapıyor ben 40 TL'yi boşunamı verdim Steam'den indiriyorum Fall Guys açıyorum Epic Games hesabı istiyor çok saçma.

Şimdi desem iade edeyim artık iade edemem ama cidden oyun berbaet oldu aga Epic aldığında beridir ne güncelleme var ne bir şey Epic Games elini neye sürse batıyor (bence)
Bir de her şeyi ücretsiz yapıp hayal kırıklığına uğratıyor resmen bize enayi diyor veriyoruz 40 lirayı arada kaç ay geçiyor oyunu satın alıp batırması yetmiyormuş gibi şimdi de ücretsiz yapıyor ben 40 TL'yi boşunamı verdim Steam'den indiriyorum Fall Guys açıyorum Epic Games hesabı istiyor çok saçma.

Şimdi bir hesaplama yapalım. Sezon 1 4 Ağustos'da çıkış yaptı. 2 ay sonra 8 Ekim 2020'de ise sezon 2 geldi. Yine 2 ay sonra 15 Aralık 2020'de sezon 3 geldi. Sonra bom Epic Games satın aldı. 3 ay sonra sezon 4 çıktı. 4 ay sonra sezon 5 çıktı. 4 ay sonra sezon 6 çıktı. Kırılma noktası ise sezon 7(sezon 1) tam 7 ay sonra çıkıyor. Şimdi bu hesaplamayı yaparsak sebebi şu: Her sezon güncellemeler gittikçe büyüdü. Büyüdü diye de çok uzun sürüyor yapılması. Bunun en büyük örneği sezon 7. adamlar güncellemeyi o kadar büyük yapcaklar ki mesai saatleri uzuyor. Sezon 2 gibi azıcık map getiren güncellemeler 2 ayda tabii çıkar. Sezon 7 tam 6 tane map getirdi oyuna. Bunlarda diğer sezonlara göre daha detaylı. Yani bu Epic'le alakalı değil mediatonic ile alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı