Fallout 4 %100 Türkçe Yama

Bu yamayı kurup da hala İngilizce cümleler gören var mı? Bir türlü halledemedim şu sorunu ya

Hocam bunlara çok takılmayın ya ne de olsa bir emek var.

Eski yama mı(yeni sürüm ile uyumlu mu bilmiyorum) kötü yoksa yeni yama mı(nexusmods'da next gen olan) kötü veya ikisi de mi kötü?

Hocam insanların yamaları linçlemesine bakmayın gayet oynanabilir yamalar.

Katılıyorum. Linç eden adamın yorumu ciddiye almamanızı tavsiye ederim. Ben kendim 150+ saat oynadım Fallout 4'ü gayet eglendim. Yama sade ve anlaşılırdı.
Birde linç etmeye çalışan arkadaş paralı yama satan bir ekibe mensup. Bu arkadaşın yorumunu bu yüzden ciddiye alamıyorum tarafsız degil çünkü.

Arkadaşım sıkıntılı mısın? Fallout yamamız olsa hadi neyse diyeceğim.

Yama berbat. Çoğu kısmı translate. Emek var kısmı işin hikayesi. Bir şeye emek verilmesi o işin düzgün olduğu anlamına gelmiyor.

Sarı tabağa sarı boya, beyaz tabağa beyaz boya falan denmiş. Gelmiş yama anlaşılırdı sadeydi diyorsun. Yukarıda var ssler. Neyin ne olduğu gayet açık.

Eski yama mı(yeni sürüm ile uyumlu mu bilmiyorum) kötü yoksa yeni yama mı(nexusmods'da next gen olan) kötü veya ikisi de mi kötü?
Görseller bu konudaki yamadan.

Son düzenleme:
Görseller bu konudaki yamadan.
Senin indirdiğin zaman sadece tek adet yama vardı galiba şuan eski ve next gen olmak üzere 2 adet var. Sanırım ilk yamada olmayan kısımlar translate ile çevrilmiş.

Çeviri kalitesine gelecek olursak translate çeviridir denilmiş ve kusursuzdur denilmedikçe sorunlu demek mantıksız zaten sıkıntılar beklenir ayrıca ücret alınmadan yapılmış bir iş sonuçta eleştirirken bu gibi konuları dikkate almak lazım. Aynı zamanda sorunsuz demekte mantıksız translate sonuçta sorunlar beklenir. Ben de bir ara tool ile bir oyunu açıp çeviri yapmıştım en doğru sonuçları Gpt-4 turbo veriyordu sonra Deepl.

Anlaşılabilirlik %90 düzeyindeyse hiç ingilizce bilmeyenler için hiç anlamamaktan iyidir eğer ortalama üstü bir ingilizce varsa bu gibi sorunlar dert edilebilir ayrıca bu durumda bilmediğin kelimelerede denk gelebilirsin. Herkesin bu seviye ingilizce bilmesi en az bir senesini ve saatlerini ayırması gerekki herkesin buna imkanı yok.

Benim zamanımda orta okulda uyduruk ingilizce dersi veriliyordu ve meslek lisesi okudum ingilizce yoktu. Şimdi eğitim sistemi nasıl bilmiyorum bizi genelde Almanya ile karşılaştırıyor onlar aynı dil ailesinden fakat bize mantık olarak ters diller örneğin Jopanlar'ın da ingilizce öğrenme seviyesi düşük. Neyse konu dağıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…