Fallout 4 FPS sorunu nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 10

Furki3334

Hectopat
Sistemim yetmesine rağmen menüde 15-20 arası, ilk videoda 30-40 arası ama sonra video geçiyor ve FPS 1 oluyor ve su sesinden başka bir şey gelmiyor

Sistemim: Intel i7 işlemci, 16 GB RAM, NVIDIA GT940MX ekran kartı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_15.png
    Screenshot_15.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 56
Klasik fallout saçmalığı türkçe yaması çıkınca tekrar oynayayım dedim benzer sıkıntıları bende yaşadım bir sürü hata verdi malum yerlerden edindiğim oyunu türkce yamayı da uyguladım sonuç bu bilgisayarın monitör kare çözünürlük (1280,1024) olduğu için çözünürlüğü desteklemediği için pencere modunda 1024,768 şeklinde ve sadece resimdeki gibi çalışıyor.Diğer tüm ayarlar kapalı ve en düşükte 30-40 fps arası gidip geliyor. Arada nadirde olsa hata veriyor ama hikayeyi bitirmeme az kaldı idare ediyorum.

Sistem olarak 2200g vega 8 kullanıyorum
IMG_7642.jpg

Size yukarıda yazdığım gibi çözdüm ben eğer olmuyorsa başka bir sebebi olabilir. Büyük bir ihtimal grafikle alakalı.

Klasik Fallout saçmalığı Türkçe yaması çıkınca tekrar oynayayım dedim benzer sıkıntıları bende yaşadım bir sürü hata verdi malum yerlerden edindiğim oyunu Türkçe yamayı da uyguladım sonuç bu bilgisayarın monitör kare çözünürlük (1280, 1024) olduğu için çözünürlüğü desteklemediği için pencere modunda 1024, 768 şeklinde ve sadece resimdeki gibi çalışıyor. Diğer tüm ayarlar kapalı ve en düşükte 30-40 FPS arası gidip geliyor. Arada nadirde olsa hata veriyor ama hikayeyi bitirmeme az kaldı idare ediyorum.

Sistem olarak 2200G Vega 8 kullanıyorum.
Eki Görüntüle 701773

Size yukarıda yazdığım gibi çözdüm ben eğer olmuyorsa başka bir sebebi olabilir. Büyük bir ihtimal grafikle alakalı.

Ben geçen sene başlamıştım sonra saldım bu aralar canım çekti dedim başlayam bir türlü olmadı.
Klasik Fallout saçmalığı Türkçe yaması çıkınca tekrar oynayayım dedim benzer sıkıntıları bende yaşadım bir sürü hata verdi malum yerlerden edindiğim oyunu Türkçe yamayı da uyguladım sonuç bu bilgisayarın monitör kare çözünürlük (1280, 1024) olduğu için çözünürlüğü desteklemediği için pencere modunda 1024, 768 şeklinde ve sadece resimdeki gibi çalışıyor. Diğer tüm ayarlar kapalı ve en düşükte 30-40 FPS arası gidip geliyor. Arada nadirde olsa hata veriyor ama hikayeyi bitirmeme az kaldı idare ediyorum.

Sistem olarak 2200G Vega 8 kullanıyorum.
Eki Görüntüle 701773

Grafik işlemciyle çalıştır da çıkmıyor bende ne ayak Allah'tan orijinal aldık her türlü sorun çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı