Fallout 4 loading screen sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

TheRedRavix

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD Ryzen 5 5600
Ekran Kartı : RTX 3060 OC V2 12GB
RAM : 16 GB
Anakart : B450M A PRO
Monitör : MSI G242 OPTİX
Win 11 Pro
Günlerdir bu sorunu araştırıyorum ne deniliyorsa yapıyorum fakat hiçbir şey değişmiyor. Üstelik yeni PC topladım ve oyunu SSD'ye attım. Diyorlar ki ekran kartını güncelle, güncelledim. Oyunu SSD'ye at, attım. Vysnc kapat kapattım kapatmasına fakat oyun aşırı hızlı oluyor bende mecburi açıyorum. Yani PS4 de oynadım bu oyunu hiç böyle bir sıkıntım yoktu. Sistemim kötü olsa tamam ama gittim 7.200 TL PC topladım insaf. Oyuna girerken sıkıntı yok hemen giriyor tek sıkıntısı mekanlara girerken ve çıkarken. 1 dk. Gibi sürse iyi ama 3 dk. Sürdüğü zaman artık sabır falan kalmıyor insanda. Bu oyunu sevmesem bu kadar uğraşmam bethesda oyunu sonuçta her oyununda illa bir sıkıntı oluyor. O yüzden lütfen birileri yardımcı olabilirse sevinirim.
Ryzen 5 3500X.
ASUS TUF 1660 Super 6 GB.
480 GB SSD 1 TB HDD.
16 GB RAM.
LG M.2232 60 Hz monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklenme ekranına oyunu ssd`ye kurup oradan çalıştırmaktan başka çaren yok. Fallout 4 oynadığım zamanlarda bende senin gibi bu konudan şikayetçiydim. Yüklenme ekranının süresini ssd`ye atarak ancak 20 saniyeye düşürebildim.

Yüklenme ekranına oyunu SSD'ye kurup oradan çalıştırmaktan başka çaren yok. Fallout 4 oynadığım zamanlarda bende senin gibi bu konudan şikayetçiydim. Yüklenme ekranının süresini SSD'ye atarak ancak 20 saniyeye düşürebildim.

Zaten oyun SSD'ye yüklü. 😞😔

Geri
Yukarı