Fallout 4 mü, Fallout 76 mı yoksa Skyrim mi?

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce Steam'den hazır Bethesda'nın %80 indirimi varken, Fallout 76'yı mı, Fallout 4'ü mü, Fallout: New Vegas 'ı mı yoksa Skyrim'i mi alayım?
Bu arada bende 1 aylık Xbox Game Pass'te var, oyunları deneyimleme şansım var yani fakat internetim o kadar iyi değil.
Tavsiye verirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleme:
Xbox Game Pass ile internetinin ne alakası var onu anlamadım sonuçta satın alsan da indireceksin Gamepass'ten de oynasan indireceksin. Birde senin oyundan beklentin ne tam olarak RPG istiyorsan New Vegas + Skyrim
Görüntüye önem veririm akıcı olsun diyorsan Vallout 4
Vallout 76 yı sadece ilk çıktığında 1 saat oynayıp hayal kırıklığıyla sildiğim için yeni sezonlarını vs bilmiyorum. Yorum yapamayacağım.

Xbox Game Pass ile internetinin ne alakası var onu anlamadım sonuçta satın alsan da indireceksin Gamepass'ten de oynasan indireceksin. Birde senin oyundan beklentin ne tam olarak RPG istiyorsan New Vegas + Skyrim
Vallout 76 yı sadece ilk çıktığında 1 saat oynayıp hayal kırıklığıyla sildiğim için yeni sezonlarını vs bilmiyorum. Yorum yapamayacağım.
İlk öncelikle Game Pass ile interneti ben tam olarak anlatmamışım şöyle Fallout serisinin ve Skyrim 'in 50- 60GB 'lık oyunlar benimde internim o kadar iyi değil o yüzden dedim.
Oyundan beklentim benim RPG olması artık fazla düz sandbox oyun oynadım ve sıkıldım.

Vegas 'ın grafikleri fazla kötü mü peki?

Vegas 'ın grafikleri fazla kötü mü peki?
Sürekli tahtaya ateş ettiğini ve elinde tuttuğun Lego adamla yürüdüğünü hayal edebilirsin :)
Ama şunu da belirteyim eğer ben bunları önemsemem dersen rol yapma öğeleri ve gerçekten orada kararlar verip etki eden bir karakter olduğun hissini oyun çok iyi veriyor.

Edit : Grafikleri derken animasyonları çok kütük, yoksa grafikleri rezalet değil gayet oynanır.

Skyrim ve New Vegas'ın boyutları indirilebilir vaziyette. Onları alabilirsin. İki oyunu da oynadım gerçekten güzel vakit geçirebilirsin.
Vegas 'ın grafikleri çok fazla kötü mü peki?
Sürekli tahtaya ateş ettiğini ve elinde tuttuğun Lego adamla yürüdüğünü hayal edebilirsin :)
Ama şunu da belirteyim eğer ben bunları önemsemem dersen rol yapma öğeleri ve gerçekten orada kararlar verip etki eden bir karakter olduğun hissini oyun çok iyi veriyor.
Full RPG 'de istemiyorum biraz grafikleri falan iyi olsun

Vegas 'ın grafikleri çok fazla kötü mü peki?

Full RPG 'de istemiyorum biraz grafikleri falan iyi olsun
Tam siz yazarken edit yapmıştım. Oyunun grafikleri değil animasyonları çok kütük. Mesela ben oyunlarda TPS bakış açısını tercih ederim bu yüzden New Vegas'ta ilk 2 saat yürüyüşü beni çok rahatsız etti ama siz FPS bakış açısını tercih ederseniz yürüyüşünü görmeyeceğinizden bu sizin için sorun olmayacak sadece vuruş hissi konusunda sorun yaşayacaksınız ve işin güzel yanı New Vegas hem TPS hem FPS görüş açısında oynamaya imkan sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı