Fallout 4 nasıldır?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da belirttiğim üzere bu oyunu önerir misiniz? Satın alınmalı mı sizce? En azından Cyberpunk 2077 piyasaya çıkana kadar idare eder mi? Ek olarak, hikayesi güzel tekli oyunculu oyun önerilerinize de açığım arkadaşlar. Sistemim;

• NVIDIA GTX 1650
• Intel i5 9300H
• DDR4 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
FO4 mükemmeldir. Mod desteği, evreni çok geniştir. Ama alıyorsanız DLC'leri ile birlikte alın.
Hocam maalesef maddi açıdan sadece oyunu alabilirim :D Bütün paramı Cyberpunk 2077 oyununa vereceğim çünkü. Bu oyunu da işte, Cyberpunk oyunu çıkana kadar oyalanmak için oynamak istiyorum aslında.

Hocam maalesef maddi açıdan sadece oyunu alabilirim :D Bütün paramı Cyberpunk 2077 oyununa vereceğim çünkü. Bu oyunu da işte, Cyberpunk oyunu çıkana kadar oyalanmak için oynamak istiyorum aslında.
Sadece oyunun kendisi de sizi CP2077 çıkana kadar idare edecektir. Ama o kadar para vermek istemiyorsanız DLC'leri ile birlikte Fallout New Vegas almanızı öneririm. 12₺ civarında olmalı şu sıralar.

Sadece oyunun kendisi de sizi CP2077 çıkana kadar idare edecektir. Ama o kadar para vermek istemiyorsanız DLC'leri ile birlikte Fallout New Vegas almanızı öneririm. 12₺ civarında olmalı şu sıralar.
Hocam New Vegas kütüphanemde zaten var. Kim bilir ne zaman aldım :D Duruyor öyle. Normalde grafiklere takmam ben. Ama o oyuna ısınamadım bir türlü..
Sadece oyunun kendisi de sizi CP2077 çıkana kadar idare edecektir. Ama o kadar para vermek istemiyorsanız DLC'leri ile birlikte Fallout New Vegas almanızı öneririm. 12₺ civarında olmalı şu sıralar.En son "27 Temmuz 2016" yılında oynamışım :D

Dosya Ekleri

• 1603491020976.png
    1603491020976.png
    435,2 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı