Fallout 4 yerleşimci taşınmıyor

ReyuM

Kilopat
Fallout 4 oynuyorum yaklaşık bir 10 saat ilerledim. Onçınar Uçurumunda bulunan 2 yerleşimciyi Korunaklıtepe'ye taşımaya çalışıyorum fakat izin vermiyor sebebi ne olabilir?

Tenpines Bluff'ın Fandom Wiki sayfasında "Buradaki iki yerleşimci, yalnızca onları taşımak istediğiniz yerleşkeyle bir tedarik/nakil hattı (Türkçesinden emin değilim, orijinali "supply line") kurarak başka bir yere taşınabilir. Sonrasında nakil hattı kurulan yerleşkede bir kaynağa atanabilirler ve orada kalacaklardır." yazmışlar.

Oyunda yerleşke sistemiyle ihtiyaçları karşılamanın dışında çok uğraşmadığım için konuya pek hakim değilim, ama yine de işinize yarar belki.
Kısaca Tenpines Bluff ve Sanctuary Hills arasında supply line oluşturmanız lazım, onun için de öncesinde Charisma yetenek ağacındaki Local Leader (Yerel Lider?) yeteneğini almanız gerek.

Son düzenleme:
Tenpines Bluff'ın fandom wiki sayfasında "buradaki iki yerleşimci, yalnızca onları taşımak istediğiniz yerleşkeyle bir tedarik/nakil hattı (türkçesinden emin değilim, orijinali "Supply line") kurarak başka bir yere taşınabilir. Sonrasında nakil hattı kurulan yerleşkede bir kaynağa atanabilirler ve orada kalacaklardır." yazmışlar.

Oyunda yerleşke sistemiyle ihtiyaçları karşılamanın dışında çok uğraşmadığım için konuya pek hakim değilim, ama yine de işinize yarar belki.
Kısaca tenpines bluff ve sanctuary hills arasında supply line oluşturmanız lazım, onun için de öncesinde charisma yetenek ağacındaki Local Leader (yerel lider?) yeteneğini almanız gerek.

Deneyip geri dönüş yapacağım hocam.

Tenpines Bluff'ın Fandom Wiki sayfasında "Buradaki iki yerleşimci, yalnızca onları taşımak istediğiniz yerleşkeyle bir tedarik/nakil hattı (Türkçesinden emin değilim, orijinali "supply line") kurarak başka bir yere taşınabilir. Sonrasında nakil hattı kurulan yerleşkede bir kaynağa atanabilirler ve orada kalacaklardır." yazmışlar.

Kısaca Tenpines Bluff ve Sanctuary Hills arasında supply line oluşturmanız lazım, onun için de öncesinde Charisma yetenek ağacındaki Local Leader (Yerel Lider?) yeteneğini almanız gerek.
Hocam biraz geç oldu fakat işe yaradı teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı