Fallout 76 alınır mı?

NPC getirdikleri DLC'den sonra başka içeriği genişleten DLC getirdiler mi?
Sezon 1 başladı ve bitti, "A Colossal Problem" görevi eklendi, takım kurma eklendi, sezon 2 başladı, Legendary Perk kartları eklendi, Daily Ops eklendi. Önümüzdeki sezonda kişisel barınak(ya da sığınak denilebilir) eklenecek.

İlk başta Gamepass ile deneyeceğim gibi duruyor. Çünkü beni uzun süre götürecek bir oyun arıyorum. Steam'da 260 oyun var çoğu bitti yeni uzun soluklu oyun arıyorum bu aralar fazla güzel oyun çıkmıyor.

Sezon 1 başladı ve bitti, "A Colossal Problem" görevi eklendi, takım kurma eklendi, sezon 2 başladı, Legendary Perk kartları eklendi, Daily Ops eklendi. Önümüzdeki sezonda kişisel barınak(ya da sığınak denilebilir) eklenecek.
Bir de optimize pek iyi değildi. Şu an biraz düzelme oldu mu? Aldım ama toplasam 5 saat falan oynamışımdır. Gelişme varsa, tekrardan denemeyi düşünebilirim.

Game Pass ile deneyin beğenirseniz satın alırsınız. Benim 522 saatim var, hala oynuyorum. Oyuna her ay büyük güncelleme geliyor, 3 ayda bir yeni sezon başlıyor. Tek mi oynuyorsunuz yoksa takım halinde mi? Daha önceden The Division 1 ve 2'yi 500 saat oynadım arkadaşlarla da bu tarz oyunları seviyorum. Oyunda gelişmek masıl peki ilerleme hissi veriyor mu?

Bir de optimize pek iyi değildi. Şu an biraz düzelme oldu mu? Aldım ama toplasam 5 saat falan oynamışımdır. Gelişme varsa, tekrardan denemeyi düşünebilirim.
Nadiren de olsa çökme sorunları vardı, şimdi hiç yaşamıyorum. Optimizasyonu şu an Fallout 4'den hallice, oyunun 55 FPS limiti var dosyalara müdahale edilerek kaldırılabiliyor.

Tek mi oynuyorsunuz yoksa takım halinde mi? Daha önceden The Division 1 ve 2'yi 500 saat oynadım arkadaşlarla da bu tarz oyunları seviyorum. Oyunda gelişmek nasıl peki ilerleme hissi veriyor mu?
Tek oynuyorum ama oyun içerisinde 4 kişilik takımlar kuruluyor onlara katılıyorum. Diğerlerini kendin deneyimlesen daha iyi olur. Ben 500 saatin sonunda istediğim build'i hala yapamadım.

Nadiren de olsa çökme sorunları vardı, şimdi hiç yaşamıyorum. Optimizasyonu şu an Fallout 4'den hallice, oyunun 55 FPS limiti var dosyalara müdahale edilerek kaldırılabiliyor.

Tek oynuyorum ama oyun içerisinde 4 kişilik takımlar kuruluyor onlara katılıyorum. Diğerlerini kendin deneyimlesen daha iyi olur. Ben 500 saatin sonunda istediğim build'i hala yapamadım.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı