Fallout 76 Betası Tüm Oyunu İçerecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Fallout 76 Betası Tüm Oyunu İçerecek
Bethesda, Fallout 76’nın beta sürümü hakkında bazı yeni bilgiler paylaştı. Fallout 76’nın Ekim ayında yayınlanacak olan B.E.T.A. sürümü, çok sayıda oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Oyunun yapımcılığını ve dağıtımcılığını yapan Bethesda da bu sürecin nasıl işleyeceği hakkında açıklamalar yaptı. Fallout 76 Beta’da oyunculara oyunun tamamı sunulacak. Yani beta sürümünün tam sürüme göre herhangi bir eksiği bulunmayacak. […]

Devamı: Fallout 76 Betası Tüm Oyunu İçerecek
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Oyun zaten açık dünya online değil mi? Bir hikaye modu olmadığı için o kadar önemli değil açıkcası.
Evet öyle. Fallout gibi oynu nasıl online oynuyacağız biz oyunda değilken bizim yerlerimizi saldırabilecek mi? Bence çok saçma olmuş grafiklerdede pek değişiklik yok Fallout 4 ile nerdeyse aynı.

Evet öyle. Fallout gibi oynu nasıl online oynuyacağız biz oyunda değilken bizim yerlerimizi saldırabilecek mi? Bence çok saçma olmuş grafiklerdede pek değişiklik yok Fallout 4 ile nerdeyse aynı.
Evet ARK: Survival Evolved gibi olacak böyle 4 kişi ekip senin üssüne nükleer bomba atacak sen oyunu açtığında nereye gitti benim üssüm diyeceksin. Öyle deme ama tek başına bile online oynayabiliyorsun. :D

Evet ARK: Survival Evolved gibi olacak böyle 4 kişi ekip senin üssüne nükleer bomba atacak sen oyunu açtığında nereye gitti benim üssüm diyeceksin. Öyle deme ama tek başına bile online oynayabiliyorsun. :D
Online işini biliyorum tabii benim bölgeme atom bombası atılsa spawn olduğum gibi ölme şansım var radyasyondan nasıl olsa neyse o kadar değil power armor giyeriz artık Fallout 4 gibi bulması kolaysa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı