Fallout 76 envanter güncellemesi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Bethesda, Fallout 76'ya gelecek envanter güncellemesi ile ilgili bir video yayınladı.
  • Güncelleme ile birlikte saklama kapasitesi %50 artarak 800'den 1200'e çıkacak.
  • Yeni edindiğiniz eşyalar artık pip-boy'da "new" sekmesi üzerinde görüntülenecek, böylece en son edindiğiniz eşyaları yeniden eskiye doğru görebileceksiniz.
  • Yiyecek/içecekler ile yardım malzemeleri birbirinden ayrılacak. Food/Drink ve aid sekmeleri olacak.
  • Birden fazla olan eşyaların toplam ağırlıklarını artık görebileceksiniz.
  • Oyuncuların kendi kamplarında sattığı eşyaların bazı detayları harita üzerinde gözükecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
New özelliği iyi olmuş, envanterde çok fazla eşya olunca hangisi yeni geldi hangisi eskiydi diye bulmaya çalışırken sinirlerim bozuluyordu. Ek olarak envanterin artırılması da güzel olmuş, atmaya kıyamayıp da atmak zorunda kaldığım eşyalar arkamdan ağlamaz artık. 😅

New özelliği iyi olmuş, envanterde çok fazla eşya olunca hangisi yeni geldi hangisi eskiydi diye bulmaya çalışırken sinirlerim bozuluyordu. Ek olarak envanterin artırılması da güzel olmuş, atmaya kıyamayıp da atmak zorunda kaldığım eşyalar arkamdan ağlamaz artık. 😅
Ben de 790'larda geziyordum, çok iyi olacak. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı