Fallout 76 Tanıtıldı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Dün Bethesda yeni bir Fallout üzerinde çalışıyor olabilir diye bir haber paylaşmıştım. Bugün Bethesda biraz aceleci davranarak Fallout 76 teaser trailer yayınladı. Fallout 76 hakkında daha detaylı bilgiyi 10 Haziran tarihinde göreceğiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyla alakasız olacak ama profilinizde bir iletişim adresi bulamadığım için buradan yazacağım. Hem eski bir konu pek sorun olacağını sanmıyorum. Bende bir sistem toplayacağım ekran kartını RX 580 alıp diğer bileşenleri ve aksesuarları üst seviye almayı planlıyorum. Daha sonrada ya CrossFire ya da o anki güçlü bir tek kartı takmayı planlıyorum. Güç kaynağı aynı olacak. Ryzen 5 2600x'ide overclock yapacağım. Herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı? Sizce rm850x modeline geçmeli miyim ve CrossFire yaptığınıza pişman mısınız? Çünkü çoğu kişi yapmayın diyor.

Konuyla alakasız olacak ama profilinizde bir iletişim adresi bulamadığım için buradan yazacağım. Hem eski bir konu pek sorun olacağını sanmıyorum. Bende bir sistem toplayacağım ekran kartını RX 580 alıp diğer bileşenleri ve aksesuarları üst seviye almayı planlıyorum. Daha sonrada ya CrossFire ya da o anki güçlü bir tek kartı takmayı planlıyorum. Güç kaynağı aynı olacak. Ryzen 5 2600x'ide overclock yapacağım. Herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı? Sizce rm850x modeline geçmeli miyim ve CrossFire yaptığınıza pişman mısınız? Çünkü çoğu kişi yapmayın diyor.
Öncelikle Crossfire yapmayın, pişman mıyım değilim çünkü bana Asus Strix RX 480 8 GB OC modellerinin ikisinin toplam maliyeti 2.400 Liraydı, şimdi neredeyse aynı paraya 1 adet RX 580 alınıyor. Nanokatolog'dan GTX 1070 Ti almaya çalışın. Şu an kullandığınız güç kaynağını bilmiyorum ancak bana RM750x yeterli geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı