Fallout 76 tekrar indirime girer mi?

Etonon

Picopat
Merhaba millet, geçtiğimiz günlerde Fallout serisi indirimdeydi. Steam'e gelecek olan cadılar bayramı indiriminde sizce Fallout 76 tekrar indirime girer mi?

Yer
Çengelköy
Fallout oyunları indirime girerse iki gün arayla indirime girmiş olacak, pek olası değil gibi duruyor.

KS
Etonon

Etonon

Picopat
Fallout oyunları indirime girerse iki gün arayla indirime girmiş olacak, pek olası değil gibi duruyor.
Aslında Fallout 76'yı aldım, biraz oynayıp anlamayınca iade talebinde bulundum. İade edilmeden biraz daha bakayım dedim içine çekmeye başladı oyun ve bir anda gözümün önünde eridi valla pişman oldum :D %60 indirim ile almıştım

DracheN

Megapat
Assassin's Creed'de de benzer durumu ben yaşadım dostum. Param yetmedi daha doğrusu, tekrar indirimi bekliyorum çaresizce seriyi tamamlayamamıştım. :)

Yer
Çengelköy
Geçtiğimiz hafta içi ücretsiz deneme vardı, aslında orada deneyip duruma göre satın alsaydınız daha iyi olurdu. :D

Türk oyuncu sayısında epey bir artış var. 🧙‍♂️

KS
Etonon

Etonon

Picopat
Geçtiğimiz hafta içi ücretsiz deneme vardı, aslında orada deneyip duruma göre satın alsaydınız daha iyi olurdu. :D
Denedim ve satın aldım buna rağmen iade ettim. Biraz benim salak fantezim yüzünden oldu :D
Umalım da tekrar indirime girsin aşırı pişman oldum iade ettiğime..

Yukarı