Oyun Fallout 76, Total Warhammer 2, Middle Earth Shadow of War Amazon Prime'da ücretsiz!

REZİL Microsoft Store ve ÇÖP Xbox uygulamasında vermese daha iyiydi. O kadar rezil bir uygulama ki düzgün çalışmasına imkan yok, CPU israfı arkada çalışıp NASA bilgisayarını bile kastırabilecek düzeyde, CPU israfı uygulama. Oyun kütüphaneme geldi mi diye kontrol edeyim dedim program hata verdi giriş yapamıyorum o kadar kanser uygulama.

Son düzenleme:
REZİL Microsoft Store ve ÇÖP Xbox uygulamasında vermese daha iyiydi. O kadar rezil bir uygulama ki düzgün çalışmasına imkan yok, CPU israfı arkada çalışıp NASA bilgisayarını bile kastırabilecek düzeyde, CPU israfı uygulama. Oyun kütüphaneme geldi mi diye kontrol edeyim dedim program hata verdi giriş yapamıyorum o kadar kanser uygulama.
Aynı fikirdeyim. Oyunu indiriyorum fakat çalışacak mı bakalım.

Kesinlikle!
Forza Horizon 4'ü gamepass'den oynarken oyundan atma problemi vardı ne yapsam da çözemedim.
Aynı oyunu Steam'den alınca problem falan kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı