Fallout 76'nın 6. sezonu "The Unstoppables vs. The Diabolicals" yayınlanan fragman ile tanıtıldı

Fallout 76'nın yeni sezonu 8 Eylül'de oyunculara sunulacak. The Unstoppables vs. The Diabolicals isimli 6. sezon tüm Fallout 76 oyuncuları için ücretsiz olarak erişilebilir olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@HooDue "Bence" demeden konuştuğunuz için söyledim.

No Man Sky ve Fallout 76 çıktıkları hallerinden çok uzaktalar. Özellikle No Man Sky tüm vadettiklerini yerine getirdi. Bu oyunların hater'ı olabilirsiniz ve nefret kusabilirsiniz elbette.
:D Komiksiniz cidden bir oyunun neden hater'ı olayım ki? Bence diye belirtmeme gerek mi var? Burası bir sosyal forum ve bir şey yazılıyorsa bu özellikle oyun hakkında bir yorumsa benim yorumum olacaktır sizin fikrinizi mi belirteceğim? Hiçbir şeyin hater'ı değilim ama iyi savunduğunuza göre siz iyi bir fanboysunuz.. (Bakın sizin mantıkla hareket ettim bir oyunu beğenmedim diye hater oldum. Siz de savundunuz diye bende size fan diyeyim sizin mantığınızla.)

Kulaktan dolma bilgilerle oyun kötülüyor millet. Ne Cyberpunk, ne Fallout 76, ne de No Man's Sky kötü oyunlar değiller. Oynamadan, bilmeden yorum yapmayın.

Haber için teşekkürler bu arada.
Bana söylüyorsunuz galiba. Oynamadığımı nereden biliyorsunuz? Millete bilip bilmeden yorum yapmayın diyorsunuz. Siz daha oyunları oynayıp oynamadığımı bilmeden yorum yapıyorsunuz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı