Fallout dizisi geliyor

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Amazon Studios'ta yayınlanacak Fallout dizisi duyuruldu. Proje başarılı bir dizi olan Westworld'ün yaratıcılarına emanet edilmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben daha çok The Elder Scrolls serisi için dizi yapılmasını bekliyordum. Sonuçta büyüleyici bir evreni mevcut ama sanırım henüz o evreni dizi yapabilecek bir bütçe yok.
Amazon'un elinde Yüzüklerin Efendisi dizi projesi var. İki benzer işi üst üste yapmazlar.

@Onur Altuğ Sever PUBG hissi vermiyor mu? Eski oyunlardaki gibi bir hikaye yaratma yok, doğrudan savaşın içindesin. Sonradan gelen ek paketleri oyundan saymıyorum, toparlamak için yapıyorlar.
Nereden duymuşsun bilmiyorum ama yanlış duymuşsun.

Öncelikle bu bir "çevrimiçi" oyun, tek kişilik oyunlardaki gibi epik bir hikaye beklemek komik olur.

İkinci olarak oyunun BR modu mevcut ancak normal oyun modundan ayrı olarak ana menüden giriliyor. PvP ağırlıklı bir oyun değil.

Üçüncü ve son olarak oyunda hikaye görevleri var. Oyuna eklenen tüm yenilikler ücretsiz geliyor, şikayet edilecek bir yanı yok.

Hala PUBG hissi var diyorsan şu videolara bir bak derim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı