Fallout dizisini nasıl buldunuz?

Ghostxz3

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 2 günün ardından Fallout dizisi bitirdim ve gerçekten hayatım izlediğim en iyi oyun dizisiydi. 2 sezonu çok merakla bekliyorum. Özellikle cooper çok havalı ve karizma karekterdi. En favorime giren karekterlerden biri dizide. Peki size göre nasıldı dizi? Bu arada puanım: 10.

Evet arkadaşlar 2 günün ardından Fallout dizisi bitirdim ve gerçekten hayatım izlediğim en iyi oyun dizisiydi. 2 sezonu çok merakla bekliyorum. Özellikle cooper çok havalı ve karizma karekterdi. En favorime giren karekterlerden biri dizide. Peki size göre nasıldı dizi? Bu arada puanım: 10.
Bende bugün bitirdim spoiler olmasın diye fazla açık konuşmayacağım, bana göre en iyi oyun dizileri arasına girmeli. Oyununu oynamayan biri için bence bu bir yol gibi, bende bu diziden sonra Fallout 4 e başlamayı düşündüm :D Dizideki oyuncuların uyumluluğu olsun rollerine uymaları olsun komedisi dramı olsun mükemmel bir diziydi diziye puanım 10/10

Bende bugün bitirdim spoiler olmasın diye fazla açık konuşmayacağım, bana göre en iyi oyun dizileri arasına girmeli. Oyununu oynamayan biri için bence bu bir yol gibi, bende bu diziden sonra Fallout 4'e başlamayı düşündüm :D dizideki oyuncuların uyumluluğu olsun rollerine uymaları olsun komedisi DRAM'ı olsun mükemmel bir diziydi diziye puanım 10/10

Aynen öyle hocam çok güzel bir diziydi 2 sezonu heyecanla bekliyorum ama 4 5 seneye anca gelir.

Geri
Yukarı