Fallout dizisinin ilk sezonunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende bugün itibari ile bitirdim oyunlarını hiç oynamadım RPG severim fakat ağır bir RPG bence Fallout serisi , ama diziyi beğendim 2.Sezonu bekliyorum.

Bende bugün itibari ile bitirdim oyunlarını hiç oynamadım RPG severim fakat ağır bir RPG bence Fallout serisi, ama diziyi beğendim 2.sezonu bekliyorum.

2. sezon 2025 yılının son çeyreğinde çıkacağı tahmin ediliyor daha önce de çıkabilir tahminler bu yönde (2. sezonun çıkacağı ile ilgili resmi bir açıklama şu anlık yok). Çıkmayabilir de :D

2. sezon 2025 yılının son çeyreğinde çıkacağı tahmin ediliyor daha önce de çıkabilir tahminler bu yönde (2. sezonun çıkacağı ile ilgili resmi bir açıklama şu anlık yok). Çıkmayabilir de :D
Çıkar diye tahmin ediyorum gibi hocam çünki en son kovboyun eşine ve çoğuna ne oldu onu anlatıcaklardır heralde , birde CGI animasyonları baya kötüydü dizide bilmiyorum banamı öyle geldi Henry'nin suratı ile ilk bölümdeki o ayı çok basit duruyordu :D

Çıkar diye tahmin ediyorum gibi hocam çünkü en son kovboyun eşine ve çoğuna ne oldu onu anlatacaklardır herhalde, bir de CGI animasyonları bayağı kötüydü dizide bilmiyorum banamı öyle geldi Henry'nin suratı ile ilk bölümdeki o ayı çok basit duruyordu :D

Hocam gholun karısı ve çocuğu bir vault içerisinde hangi bölüm hatırlamıyorum ama söyleniyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı