Çözüldü Fallout New Vegas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Violet Damla

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den yüklemek istedim ama internette bir sıkıntı mı ne yüzünden bazı site ve uygulamalara VPN ile girebiliyor (Twitter, Pinterest, Steam, Epic Games, TikTok vb.) Bu yüzden Torrent ile indirdim. Oyun giriş kısmında grafik ayarlarını yaptım, play tuşuna bastım ve oyundan attı.

Bu da Process Monitor:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, DLL sorunu gitmiş. Şu an yaşadığınız sorun için herhangi bir hata göze batmıyor. Oyununuzun korsan olmasından dolayı kaynaklı muhtemelen. Sorun sistemsel olsaydı yardım edebilirdim ama, korsan yazılım kaynaklı olduğu için yardım edemiyorum maalesef.
Açıkçası ben de çok hakim değilim, bu resim işinize yarar sanırım. Olmazsa MediaFire'a da yükleyebilirsiniz dosyayı.
1619270626826.png

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-24_165804.png
    resim_2021-04-24_165804.png
    96,1 KB · Görüntüleme: 40
Xinput1_3.dll kurulum hata verdiyse geri yüklenmemiştir. Xinput1_3.dll dosyasını, SysWow64 klasöründe hala bulunuyorsa silin. Sonrasında bu linkteki kurulumu indirin. Kurulum için masaüstüne klasör oluşturun ve kurulum konumu için açtığınız klasörü seçin. Daha sonrasında içindeki setup dosyasını çalıştırın. Yine oyun açılmazsa yeni bir Process Monitor raporu paylaşın.

Son düzenleme:
Xinput1_3.dll kurulum hata verdiyse geri yüklenmemiştir. Xinput1_3.dll dosyasını, SysWow64 klasöründe hala bulunuyorsa silin. Sonrasında bu linkteki kurulumu indirin. Kurulum için masaüstüne klasör oluşturun ve kurulum konumu için açtığınız klasörü seçin. Daha sonrasında içindeki setup dosyasını çalıştırın. Yine oyun açılmazsa yeni bir Process Monitor raporu paylaşın.

Dediğiniz gibi yaptım ve kurulumu konumu için açtığım klasöre açtım. Ama bunun gibi aşağıya doğru bir sürü daha var. Hangisini çalıştırayım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-24_171734.png
    resim_2021-04-24_171734.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 35
  • resim_2021-04-24_171812.png
    resim_2021-04-24_171812.png
    66,7 KB · Görüntüleme: 23
DXSETUP isimli bir uygulama olması lazım, onu çalıştırın. Diğerlerinden farklı görünüyor zaten, görünce anlarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı