Fallout New Vegas oynarken bir anda beliren gizemli adam

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Seri şekilde görev yaparken bir anda yanımda bir NPC belirdi ve beni işaret ederek alaycı bir şekilde gülmeye başladı. Aynı anda bir şeyler daha söyledi fakat o anın korkusuyla hiçbir şey anlayamadım sonrasında ise gözden kayboldu. Bu neden olmuş olabilir? Ayrıca söylediklerinin arasından net olarak duyduğum tek kelime, oyun içi ticaret birimi olan "kapak" idi.

Wild Wasteland perki açık mı? Bu NPC ile birkaç şey okumuştum öldürünce güzel bir silah düşüyordu sanki.
Hayır değil. İnternette hiçbir yerde bu adamı bulamadım. Sanırsam kapaklarımı çalıp kayboluyormuş ama o an kontrol edemedim, tekrar yakalayabilmek için çok kısa süre önce aldığım kayıta dönüp aynı şeyleri tekrar yaptım fakat o adamı tekrar göremedim.

Oyunu 300 saat falan oynadım ama başıma hiç böyle bir olay gelmedi.(DLC'ler bende yok.)

Wiki de bunu buldum dediğinize uyuyor gibi ama ben hiç görmedim diye hatırlıyorum.
Tekrar görmemeniz normal savaşlar da yardım amaçlı çıkabiliyormuş, ama şansa bağlı.

Bazı oyunlarda eğer crack oynarsanız oyunlar sizi aşağılyordu. Bunun gibi bir şey olabilir mi?
Steam üzerinden oynuyorsanız hiçbir fikrim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu 300 saat falan oynadım ama başıma hiç böyle bir olay gelmedi.(DLC'ler bende yok.)

Wiki de bunu buldum dediğinize uyuyor gibi ama ben hiç görmedim diye hatırlıyorum.
Tekrar görmemeniz normal savaşlar da yardım amaçlı çıkabiliyormuş, ama şansa bağlı.
Mysterious stranger sadece şansa bağlı olarak çatışma anında senin verdiğin skillere göre çıkan birisi. Oyunda bu şekilde durduk yere ortaya çıkıp kahkaha atan ve giden bir NPC ya da easter egg mevcut değil. Muhtemelen bug'lanan bir NPC'dir veyahut yüklediğiniz mod varsa eğer onların içine koyduğu bir easter egg olabilir.

Oyunu 300 saat falan oynadım ama başıma hiç böyle bir olay gelmedi. (DLC'ler bende yok.)

Bu adamı biliyorum aynen bu adam gibi bir şekilde yanımda belirdi ve dediklerim gerçekleştikten sonra kayboldu. İnternette hiçbir yerde bulamadım herifi 😀

Oyun orijinal, mod yok.

NPC tam olarak mavi süveterli gözlüklü kahverengi pantolonlu birisiydi ve beni işaret ederek gülüp, alaycı hareketler yaparak kapaklardan bahsediyordu, belki gerçekten de buglanan bir NPC olabilir. Bir yerde denk geldiğinizde buradan bildirirseniz sevinirim.

Bu arada karmam düşüktü ve Discord'da bir yabancı o NPC'yi gördüğünde tüm kapakların gider demişti. Bundan kaynaklanıyor da olabilir.

Olay burada gerçekleşti. Görev "Come Fly With Me" yer "REPCONN Basement"
ScreenShot8_1.png

ScreenShot9_1.png

ScreenShot10_1.png

Bu adamı tekrar gördüm ve bu sefer ekran görüntüsü aldım gördüğüm şey tam olarak buydu NPC görünüşü farklı olsa da yine aynı olay yaşandı. Bir anda belirdi, ekrandaki şeyleri söyledi ve kayboldu.
ScreenShot11.png

ScreenShot10.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı