Fallout New Vegas Türkçe yama sorunu

M.Nail

Hectopat
Daha fazla  
Fallout New Vegas Türkçe yamasını kurduktan sonra FalloutNVLauncher den Türkçe yamayi işaretleyip oyuna giriyorum.Ama oyun açıldıktan sonra çalışmayı durduruyor hatasını alıyorum.Windows 8.1 kullanıyorum.

Aynı sorun bende de var ne yapsam olmadı w7 kullanıyorum. Oyun yamasız oynanılabiliyor ama yamayla çalışmıyor.

Dostum sorunu çözdüm. Oyunun Dlc'si olan Courier's Stash adlı Dlc paketini satın alıp indirmen gerekiyor steam'den, şu an 2 tl sadece. İyi oyunlar.

Aynı sorun bende de var ne yapsam olmadı w7 kullanıyorum. Oyun yamasız oynanılabiliyor ama yamayla çalışmıyor.

Dostum sorunu çözdüm. Oyunun Dlc'si olan Courier's Stash adlı Dlc paketini satın alıp indirmen gerekiyor steam'den, şu an 2 tl sadece. İyi oyunlar.
teşekkür ederim dediğin gibi yaptım şimdi sorunsuzca oynanılabiliyor teşekkürler.

Son düzenleme:
İlgili videom burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamen denendi ve çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı