Fallout New Vegas Ultimate Edition %100 Türkçe Yama

Fallout 3'ün %100 yaması çıktı arkadaşlar. Videodaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bende bu videodaki çözümlere rağmen oyunu Epic Games'te Türkçe yapamayanlardanım ancak bulduğum çözümü sizlere gösteriyorum. Oyunun dizinine yapıştırdığımız 'Fallout_default.ini' dosyasını açıp üzerinde bazı değişiklikler yapıyoruz.
NOT: Değiştirdiğiniz kodun bir kopyasını almayı unutmayın çünkü bu çözüm deneme yanılma yoluyla bulduğum bir çözüm.
C:\Program Files\Epic Games\FalloutNewVegas\Fallout New Vegas English\Fallout_default.ini yolunu kopyalarak dosyaya gidebilirsiniz. Daha sonrasında size verdiğim bu kodları dosya içerisindeki aynı kod satırları ile değiştirin.
STestFile14=FalloutNV_lang.esp
STestFile13=HonestHearts-TR.esp
STestFile12=FalloutNV-TR.esp
STestFile11=DeadMoney-TR.esp
STestFile10=GunRunnersArsenal.esm
STestFile9=CaravanPack.esm
STestFile8=ClassicPack.esm
STestFile7=MercenaryPack.esm
STestFile6=TribalPack.esm
STestFile5=HonestHearts.esm
STestFile4=DeadMoney.esm
STestFile3=OldWorldBlues.esm
STestFile2=LonesomeRoad.esm
STestFile1=FalloutNV.esm
Oyunun launcherı üzerinden 'Data Files' kısmından tüm kutucukları işaretleyip oyuna giriyoruz.

Arkadaşlar bende bu videodaki çözümlere rağmen oyunu Epic Games'te Türkçe yapamayanlardanım ancak bulduğum çözümü sizlere gösteriyorum. Oyunun dizinine yapıştırdığımız 'Fallout_default.ini' dosyasını açıp üzerinde bazı değişiklikler yapıyoruz.
NOT: Değiştirdiğiniz kodun bir kopyasını almayı unutmayın çünkü bu çözüm deneme yanılma yoluyla bulduğum bir çözüm.
C:\Program Files\Epic Games\FalloutNewVegas\Fallout New Vegas English\Fallout_default.ini yolunu kopyalarak dosyaya gidebilirsiniz. Daha sonrasında size verdiğim bu kodları dosya içerisindeki aynı kod satırları ile değiştirin.
STestFile14=FalloutNV_lang.esp
STestFile13=HonestHearts-TR.esp
STestFile12=FalloutNV-TR.esp
STestFile11=DeadMoney-TR.esp
STestFile10=GunRunnersArsenal.esm
STestFile9=CaravanPack.esm
STestFile8=ClassicPack.esm
STestFile7=MercenaryPack.esm
STestFile6=TribalPack.esm
STestFile5=HonestHearts.esm
STestFile4=DeadMoney.esm
STestFile3=OldWorldBlues.esm
STestFile2=LonesomeRoad.esm
STestFile1=FalloutNV.esm
Oyunun launcherı üzerinden 'Data Files' kısmından tüm kutucukları işaretleyip oyuna giriyoruz.

Çözüm önerin için teşekkürler.

NexusMods'tan VeryLastKiss's mod paketiyle oynamaya başladım oyunu. Türkçe yama ne yazık ki uyumsuzluk yaşıyor. Türkçe yama ile uyumlu olan bir grafik paketi bilen var mıdır acaba? İki ucu pis değnek haline geldi bu durum. Türkçe oynamak istersen, eski grafiklerle oynamak zorunda kalıyorsun.

NexusMods'tan VeryLastKiss's mod paketiyle oynamaya başladım oyunu. Türkçe yama ne yazık ki uyumsuzluk yaşıyor. Türkçe yama ile uyumlu olan bir grafik paketi bilen var mıdır acaba? İki ucu pis değnek haline geldi bu durum. Türkçe oynamak istersen, eski grafiklerle oynamak zorunda kalıyorsun.

Türkçe yamada sonuçta bir mod. Farklı bir modla çakışması normal.

Yama sanırım bozulmuş daha önce Türkçe yama ile oynayıp bitirmiştim. Geri dönmeye çalıştım ama hiçbir şekilde girmiy ve oyundan atıyor.

Geri
Yukarı